Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Провал нашого законопроекту по пенсіях – це повний цинізм і обман виборців!

 ...

Верховна Рада України відправила на повторне перше читання поданий фракцією "Опозиційна платформа – За життя" проект закону про право на пенсію для жителів ОРДЛО "Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію". Народні обранці дослухалися до попередження уряду про значні витрати на реалізацію закону, продемонструвавши, що для них добробут людей – не в пріоритеті.

Це голосування прокоментував журналістам в кулуарах парламенту народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович. Політик обурений тим, що влада своїми діями просто-напросто позбавила людей, що опинилися по інший бік лінії розмежування, законно зароблених пенсій. 

м

"Людей, які жили в Донецьку і Луганську, які не знали ні Януковича, ні Турчинова, нікого, а просто проживали життя, влада позбавила пенсій! Влада заявляє: "У них там не такі погляди, давайте їм пенсії не платити...". Але ж це люди, які працювали все життя в Україні! І тепер тим, хто опинився по той бік лінії розмежування, вони не будуть видавати пенсії ?! За що їм це?" – обурився Вадим Рабинович, назвавши провал даного законопроекту" повним цинізмом і обманом виборців ".

Народний депутат нагадав про те, що "сам Зеленський піднімав це питання і говорив: "Не можна, щоб люди вмирали в чергах на пунктах пропуску".

"Ми запропонували, щоб люди з непідконтрольних територій хоча б не раз в два місяці бігали з цим папірцем, а хоча б раз на півроку. Влада провалила це рішення з цинізмом!" – резюмував співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович.

Нагадаємо, що поданим фракцією "Опозиційна платформа – За життя" законопроектом "Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію" пропонувалося:

  • спростити процедури докази права на виплату пенсій та її розміру шляхом скасування обов'язковості надання паперових документів щодо осіб, які мають право на пенсії і які змушені були залишити або покинути своє місце проживання в результаті або в уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації,  порушень прав людини і надзвичайних ситуацій природного або техногенного характеру;
  • скасувати для зазначеної категорії осіб обмеження по можливості одержати не виплачену пенсію тільки за три роки, в тому числі спадкоємцями;
  • врахувати можливість докупити страховий стаж без застосування санкцій подвоєння суми єдиного внеску;
  • врегулювати особливий режим і порядок отримання пенсій для пенсіонерів, які залишилися проживати на тимчасово окупованих територіях України.
  • Facebook
>