Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Багатьом прибічникам фашизму 9 травня стоїть поперек горла. Ми їм не поступимося і як спадкоємці переможців відсвяткуємо День перемоги

 ...

Незважаючи на багаторічне бажання "патріотів" скасувати в Україні святкування 9 травня, партія "Опозиційна платформа – За життя" та її прихильники як спадкоємці переможців відзначали і будуть відзначати 9 травня День Перемоги! Про це заявив народний депутат України, голова політичної сили Вадим Рабинович в ефірі своєї авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна". 

"Я завжди святкував, святкую і святкуватиму День Перемоги, тому знаю, що наші батьки нас захистили: мій батько пройшов усю війну, брат батька пройшов всю війну... Мільйони людей дійшли до Берліна, щоб в цей день ми всі мали можливість святкувати Перемогу над фашизмом. І якщо якісь паразити нам не дають можливості святкувати 9 травня, то ми їх пошлемо подалі!" – пообіцяв політик.

Вадим Рабинович згадав нескінченні висловлювання і заклики директора Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича не святкувати День Перемоги.

"Але 9 травня – це не день примирення, а День Перемоги... примирятись закликають ті, хто програв, а нащадки переможців святкують перемогу! Ми всі – нащадки переможців, які розтоптали цю гадину – "фашизм", які знищили її – святкуємо це велике свято, ми ті, хто несе через роки світло Великої Перемоги!" – заявив Вадим Рабинович.

Політик вважає, що "ті, хто служив у військах СС, не повинен розповідати нам, як святкувати Велику Перемогу! Їм 9 травня поперек глотки, а нам – це радість в серці!"

"Я обов'язково вип'ю з ветеранами за тих, хто полягли в нашій землі заради того, щоб ми могли жити! Жити і боротися з тими, хто не хоче покаятися! Ми їх не боїмося, що не злякаємося і 9 Травня їм не віддамо!" – заявив лідер" Опозиційною платформи – За життя".

 

 

  • Facebook