Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Партія "За життя" знає, як повернути 10 мільйонів українців на батьківщину

 ...

Українців, які виїхали з країни, необхідно повернути на батьківщину, щоб не допустити економічного колапсу в Україні. Про це і про те, як забезпечити повернення емігрантів, народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович написав у своїй колонці на "РБК Україна".

"Сьогодні в Україні склалася катастрофічна ситуація з емігрантами – з країни виїхало понад 10 млн осіб. З-за злочинної бездіяльності влади українці змушені шукати роботу в Канаді, Португалії, Польщі та інших країнах. І темпи еміграції продовжують рости. Це вкрай небезпечна для України тенденція, яка незабаром буде мати руйнівні наслідки не тільки в демографічній, але і в економічній сфері країни", – вважає парламентарій.

За його словами, кожен місяць 100 тисяч українців покидають батьківщину в пошуках кращого життя, так як тут вони не можуть забезпечити себе і свою сім'ю. Причому їдуть найбільш працездатні та утворені. Поки уряд ігнорує проблеми таких людей, за кордоном всіляко їх заманюють, так як цінують їх високі професійні якості.

"Так, у Польщі розробили нові закони про спрощену процедуру постійного проживання іноземних робітників і їх сімей. У Чехії прийняли рішення про збільшення кількості робочих віз для українців, а також прискорення та спрощення процедури їх надання. При цьому потрібні ми їм в першу чергу в якості дешевої робочої сили. І навіть найкращих, найбільш освічених українців з великим досвідом роботи в сфері інтелектуальної там за копійки експлуатують як некваліфікованих", – зазначив Вадим Рабінович.

Він зазначив, що за тенденції у Польщі зараз працює близько двох мільйонів українців, в Італії – мільйон, у Чехії – близько 800 тис.

"Якщо нічого не робити, то через 2-3 роки Україна спорожніє. В країні не залишиться освічених, активних людей, які хочуть і вміють працювати, вміють будувати і розвивати промисловість, конструювати, винаходити, лікувати і вчити. В результаті такої політики нинішньої влади нашу економіку чекає неминучий колапс. Загибель української економіки – це перспектива найближчих років. І в результаті ми просто втратимо свою країну", – застеріг лідер партії "За життя".

Парламентарій заявив, що одна з головних завдань його партії після приходу до влади повернути 10 млн українців додому.

"Для цього ми повернемо під контроль держави стратегічні галузі і підприємства, відродимо виробництво і створимо додатково 10 млн робочих місць. Повернувши українців додому і забезпечивши їх роботою, ми зможемо швидко наростити економічний потенціал і стати локомотивом економіки всієї Європи", – підсумував Вадим Рабінович.

  • Facebook