Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Підвищенням ціни на тепло влада влаштувала тарифний геноцид"

 ...

Черговим підвищенням тарифів влада знищує пенсіонерів і виживає з країни молодь. Про це заявив народний депутат і лідер "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабинович в соціальній мережі Facebook.

"Дорогі українці, зовсім скоро нас чекає черговий" сюрприз "від нинішньої влади – вже через два тижні всі ми отримаємо платіжки за комуналку за січень. І саме в них виявимо всю "любов" і "турботу" уряду. Упевнений, що ці "любов" і "турбота" вразять навіть самих непробивних шанувальників діючої влади. Влада впевнена, що з українців все ще можна вичавлювати гроші: ще не всі засіки вони спустошили, не до кінця затягли паски. І тому за тепло в наших квартирах і будинках ми тепер будемо платити ще на 24% більше. І це при тому, що і так тарифи на тепло є непідйомними для більшості українців!" – обурився парламентарій.

За його словами, причина подорожчання тарифів – це те, що корупційна влада прогнулася під вимоги МВФ.

"Чому все це відбувається? Все просто: якщо нескінченно красти бюджетні гроші, а дірки латати кредитами МВФ – неминуче виявишся там, де ми опинилися. Нинішня влада повністю продалася сама і продала інтереси нашої країни закордонним кредиторам, мета яких – вичавити з цієї території всі соки: відібрати землю, вивезти ресурси, а без того злиденне населення взагалі остаточно перетворити в вічних боржників без права голосу і думки", – констатував народний депутат.

Політик вважає, що тарифами влада знищує найбільш незахищений прошарок населення – пенсіонерів.

"Деякі з них вже зараз змушені віддавати всю або майже всю пенсію за комуналку. А після січневого підвищення платити за світло і тепло у них буде просто нічим! Люди будуть змушені або замерзати в холодних квартирах, або голодувати! По суті, прямо зараз влада влаштувала "легальний геноцид": молодь змушують їхати за кордон, пенсіонерів дотискають низькими пенсіями і величезними цінами на продукти і комуналку. Якщо на майбутніх виборах український народ зробить неправильний вибір, то в країні залишаться тільки ті, хто потрібен для обслуговування режиму. Всі інші або поїдуть шукати кращого життя за кордоном, або просто вимруть, як би жахливо це не звучало", – підкреслив лідер "Опозиційної платформи – За життя".

У свою чергу, він пообіцяв, що не допустить такої катастрофи, і його політсила готує свій сценарій порятунку країни, в якому Україна – "сильна, незалежна, розвинена і багата країна".

"Ми вже розробили стратегію виходу з кризи, яку почнемо впроваджувати відразу після нашої перемоги на виборах і яка передбачає швидке економічне зростання України, підвищення соціальних стандартів та рівня життя простих українців. Сюди, в тому числі, входить і зниження існуючих тарифів в три рази! І ми знаємо, як цього домогтися: необхідно лише повернути українські надра народу і націоналізувати офшорні компанії, які виводять прибуток від продажу наших ресурсів на іноземні рахунки корупціонерів. Все це буде зроблено в перші дні після нашої перемоги!" – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook