Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Влада намагається продати землю "під шумок" залякування коронавірусом

 ...

Головним завданням нової влади було і залишається продаж української землі. Монобільшість усіма силами намагається якомога швидше відкрити ринок землі для іноземців.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в програмі "Протистояння" на телеканалі NewsOne.

"Ми залишаємося в абсолютній ізоляції і уряду нічого не треба. Їм не потрібен мир і процвітання, а потрібні тільки голодні і вмираючі люди. Я брав участь в засіданні Аграрного комітету, де сиділи молоді хлопці, посміхалися і нахабно готували вже на наступний тиждень продаж землі. Ми – "Опозиційна платформа – За життя" – робимо все, що в наших силах. Але, повірте мені, моно більшість все одно потихеньку веде все це в зал", – підкреслив політик.

А тим часом, продовжив Вадим Рабинович, український народ почали активно залякувати поширенням коронавірусу, не кажучи про інші хвороби, з якими потрібно боротися.

Не говорить влада і про те, що в країні закривається велика кількість медустанов, що теж є однією з найважливіших проблем.

"Нас лякають коронавірусом, якого ніхто не бачив, а в цей час закриваються медичні установи по всій країні, а в цей час стрімко зростає кількість хворих на грип. Десятки хворих викидають на вулицю. З онкологічних захворювань України знаходиться взагалі на першому місці", – звернув увагу Вадим Рабинович.

Народного депутата обурює те, що обіцянки уряду про те, що українська медицина покращиться, не виконуються, ситуація в цій сфері тільки погіршується.

Обурився Вадим Рабинович і тим, що відбувається в соціальній сфері, зокрема, з тарифами.

"Люди, ви вже отримали платіжки за газ з доставкою? Якщо немає – на днях отримаєте і, м'яко кажучи, здивуєтеся!.. А всі плакали, коли нам розповідали про "Роттердамі +", тепер діє, схоже, "Роттердам +++". Тепер, коли їм не вистачило їх мільярдних зарплат, вони подумали: а чому ми соромимося? Давай ще й за доставку газу гроші брати будемо!.. Хіба це та Україна, про яку ми мріяли?" – обурився співголова "Опозиційної платформи – За життя".

"Але на це ніхто ніякої уваги не звертає. Владі просто не до цього, сьогодні у неї одна мета – не давати людям, а забирати у них останнє, тобто, українську землю", – констатував Вадим Рабинович.

  • Facebook
>