Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Команда Зеленського повторює шлях Порошенка – узурпує владу, усунувши опозицію

 ...

"Я не можу описати простими словами події, які відбуваються на підготовчій групі". Про це заявив обраний народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович, коментуючи журналістам сьогоднішнє засідання робочої групи.

"Спочатку нам запропонували комітет зі свободи слова, при цьому позбавили його функцій. Більше всіх керівних посад отримала партія "Голос" – 15, що абсолютно несправедливо! Виходить, що кожен представник "Голосу" є керівником якогось комітету! До того ж, величезна кількість отримали позафракційні нікому невідомі депутати з ще навіть незареєстрованої сформованій групи", – обурився політик, назвавши це "узурпацією влади і повним ігноруванням прав опозиції і її усуненням від відбуваються в країні".

"Команда Зеленського повторює згубний шлях Порошенка – вони порушують всі європейські норми і в кінцевому рахунку порушують обіцянки, дані людям під час виборчої кампанії", – заявив співголова "Опозиційної платформи – За життя".

Вадим Рабинович зізнався, що він не знає, як в такій ситуації опозиція взагалі може виконувати свої функції.

"Ми сьогодні ж проведемо внутрішньопартійні консультації щодо ситуації, що склалася. Особисто моя позиція наступна: я категорично проти того, щоб брати від влади будь-які подачки собі під дупи, щоб отримати надбавку до зарплати за посаду секретаря або помічника голови комітету. Ми не можемо виконувати функцію опозиції і тому, думаю, ми повинні бойкотувати систему і не брати від неї подачки. Це моя думка і сьогодні ми дізнаємося, що з цього приводу думають мої колеги. Але те, що сьогодні відбувалося під час робочого засідання, не має ніякого відношення до демократії і свободи, про які розповідає влада. Це кулуарний поділ з порушенням регламенту. Влада починає з порушення закону!" – обурився Вадим Рабинович.

Політик нагадав, що опозиції віддали один комітет з питань свободи слова з урізаними повноваженнями і без можливості щось робити.

"Таким чином можна стверджувати: нам – опозиції – фактично нічого не запропонували. "На тобі боже, що мені негоже"!" – резюмував політик.

 

 

 

 

  • Facebook
>