Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Заради майбутнього і наших дітей ми повинні вибрати мир, життя і процвітання, – Вадим Рабинович

 ...

Необхідно хоча б спробувати, прийшовши до виборчих дільниць, вибрати світ, життя і процвітання. Це необхідно задля майбутнього сильної і незалежної України, заради наших дітей. Таку заяву зробив глава політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабинович в ефірі авторської програми на телеканалі "112 Україна". 

"Трохи більше 10 років тому економіка України була динамічною і країни, що розвиваються, ВВП становив 180 млрд. – 7% в рік було зростання. Розквітало абсолютно все: житло преміям-класу, магазинчики, будь квадратний метр коштував шалені гроші. Україна йшла вгору і розвивалася. Київ був насичений сучасними підприємствами, і все навколо розвивалося. Що ж сталося зараз?", – задається питанням політик.

"Зараз замість "Русланів" Україна виробляє каструлі. Я цитую Кучму, який сказав, що Україна не здатна знову виробляти літак "Руслан", немає документації, немає алюмінію, зібрали ледве-ледве один літак, відремонтувавши його, застосувавши закордонні двигуни... На жаль, сьогодні у людей не вистачає грошей вести бізнес на речовому ринку – не те, що "Руслани" будувати! Україна не зуміла розвинути жодної галузі за останні 10 років. Такого немає в жодній країні", – обурився народний депутат.

"Кругом розквітають ломбарди, мікрокредитної фірми, ігрові автомати, сяючі на кожному розі, і "наливайки". Останні 10 років замість економічного прориву, про який нам розповідають щодня по телевізору, Україна побудувала економіку на боргах, субсидії, грошах заро, і без єдиної розвивається економіки. 90% економіки знаходиться в тіні, такого не може бути ніде і ніколи!.. У світі не існує уряду, яке не змогло розвинути жодної пріоритетної галузі. Крім, звичайно, нашого уряду "гіперлупа", – переконаний політик. 

"Прирікаючи себе на старе, ми приречем себе на війну і злидні, вбиті дороги, розорені лікарні. Тому, коли ми йдемо до виборчих дільниць, ми це робимо не тільки для того, щоб проголосувати за ту чи іншу красиву "морду"... Ми повинні обирати майбутнє наших дітей, життя, яку будемо будувати завтра. Ми будемо вибирати: світ або війну, процвітання або загнивання, нове або старе. Давайте хоча б спробуємо, не всі ж однакові, треба шукати шлях до великої, сильної, вільної, незалежної і нейтральної Україні, населеної багатими і щасливими людьми, до "Швейцарії Східної Європи"", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook