Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Скасувавши Конституцію, Супрун стала найбільшим злочинцем за всю нашу історію"

 ...

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун є однією з найбільших порушників законів країни за всю її історію. Таку думку висловив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112-Україна".

"Я вважаю, що Супрун - одна з найбільших порушників українських законів за всю історію нашої незалежності. Я не пам'ятаю в історії такого прецеденту, щоб американський фельдшер, приїхавши в будь-яку країну, міг скасувати конституцію. А Супрун її скасувала, вона ввела плату за медпослуги, хоча, по Конституції, у нас повинно бути безкоштовне медичне обслуговування. І в гордої і незалежної України всі мовчать ", - констатував політик.

За його словами, Уляна Супрун порушила Конституцію, але замість того, щоб понести покарання, "продовжує грабіж України".

"Під мантру про те, що ми будемо жити краще, нам стане добре, кожен людина буде лікуватися, як в Європі, у нас забрали право, гарантоване Конституцією України. Порушив закон України - злочинець, а що порушив Конституцію - злочинець подвійно. Проте, Супрун продовжує очолювати МОЗ, її показують по телевізору, вона продовжує грабіж Україна ", - підкреслив парламентарій.

Він також висловив обурення словами в. о. голови МОЗ щодо змін в роботі швидкої допомоги.

"Супрун - дуже послідовна вбивця нашої країни. вона фактично позбавила нас швидкої допомоги, про що сказала: "Чим пізніше швидка приїде, тим більш точний діагноз вона поставить". Так щоб поставити діагноз самої пані Супрун, нам не треба навіть швидкої допомоги. Ваш діагноз - це тупість, дурість і прагнення до вбивства наших громадян. Ви - вбивця України, на ваших руках кров мільйонів українців! " - обурився лідер партії" За життя ".

Народний депутат також звернув увагу на ще одне "згубний нововведення ", яке готують в МОЗ.

"Вона задумала ще одне згубний нововведення. У всіх медичних закладах планується ліквідувати посаду головного лікаря, замість неї ввівши дві нові: генеральний директор і медичний директор. Генеральний директор стане фактично власником лікарні і зможе здавати її приміщення хоч під курник. Супрун хоче остаточно знищити нашу медицину і робить все, щоб добитися цього якомога швидше ", - резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook