Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Всього рік при нормальній владі – і ми можемо по-серйозному стартувати до сильної і багатої України, – Вадим Рабинович

 ...

Двадцять вісім років тому Україна мала величезний економічний потенціал, який був втрачений через корупційну владу. Нашій країні потрібні нові сили, які здатні підняти країну з руїн, а всім нам – лише один рік нормальної, прагматичною, позбавленою політичних амбіцій влади, що виконує лише завдання відродження економіки після "тупиць" з нинішнього уряду, – і ми через рік можемо по-серйозному стартувати до сильної, багатої, незалежної і нейтральної України, "Швейцарії Східної Європи". Таку заяву зробив народний депутат і глава партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми "П'ять питань Вадиму Рабиновичу За життя" на телеканалі "NewsOne". 

"Перед виборами політикам вигідно нацьковувати одних людей на інших, розділяючи їх за різними ознаками: мові, релігії, території… У нас політика так влаштована, що після відходу корупційної влади, їхні правонаступники присвячують наступні чотири роки свого правління тотальному злодійству, звинувачуючи при цьому в казнокрадство своїх "попердників" і так далі. Одні й ті ж особи протягом двадцяти восьми років грабують нашу країну, їх особисті статки зростають, український народ убожіє, а вони на корупційних форумах розповідають, як вони борються за економіку", – переконаний народний депутат.

Проте, парламентарій підкреслив, що, незважаючи на протиріччя, "політики з різних таборів зобов'язані знайти спільну мову заради майбутнього своїх дітей".

"Я вважаю, що потрібно закінчувати нескінченну війну з "попердниками". Я розмовляю сьогодні з різними людьми: від самих "правих", до самих "лівих", тому що ми – діти однієї великої родини... Мати не гнобить свою дитину, навіть якщо вона неправа. Ми повинні знаходити спільну мову з усіма нашими громадянами. Потрібно сідати за стіл переговорів і вирішувати, – як ми будемо будувати успішну, процвітаючу Україну".

"Не можна будувати політику на ворожнечі, потрібно привести до влади прагматичні і здорові сили, які зможу зупинити економічну тупість нинішнього уряду. Я не був у політиці ні при Кучмі, ні при Ющенку, ні за Януковича. Я пішов у політику в 2014 році, коли побачив, що ці негідники роблять з моєю країною. Під час тієї виборчої кампанії я повісив лише один бігборд на бориспільській трасі, на якому було написано наступне: "Всього один рік без цих сволот – і ми побудуємо велику Україну". Це актуально і зараз! Я звертаюся до розуму людей. Люди, перед тим, як ви підете на виборчу дільницю, загляньте в свій холодильник і дайте собі відповідь на питання: чи хочу я так жити далі?.. Нам потрібен один рік, щоб повернути країну до нормального життя. Рішення, вибирати війну або мир, – приймати вам!", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook