Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"95 квартал" у Черкасах провів передноворічний благодійний концерт (ВІДЕО)

 ...

У Черкасах відгастролював "95-й Квартал". Напередодні нового року дали одразу два концерти. Один – благодійний, який став новорічним подарунком для соціально незахищених верств населення.

Володимир Зеленський, продюсер та художній керівник "Студії Квартал-95":

"Для простых людей, которые не могут позволить себе пойти, попасть на наш концерт. Раздают билеты всем подряд: родителям АТОвцев, учителям, ну вот – всем. Не очень хороший эпитет, но это жизнь малоимущим людям".

Катерина, жителька м. Черкаси:

"Дуже подобається Володимир Зеленський, гумор він підходить для всіх поколінь і для нас для старших, і для молодих людей. Ми його любимо. Хочемо подивитися квартал, хоч ми люди не дуже забезпечені, в нас малі доходи, але вирішили прийти і подивитися".

Продюсер та художній керівник "Студії Квартал-95" Володимир Зеленський каже: благодійні концерти влаштовують вже понад десять років.  

Володимир Зеленський, продюсер та художній керівник "Студії Квартал-95":

"Всё началось с родного города Кривой Рог. Потому что в Кривой Рог, когда мы приезжали, это было цунами. Все звонили, обрывали телефоны – "мы не можем попасть, мы хотим попасть". И много было наших преподавателей в школах, університетах, где мы учились в родном Кривом Роге. Мы открывали второй зал и делали такой благотворительный концерт для людей которые не могут попасть. Ну, а потом подумали, что нас много и много городов. Было бы несправедливо. Да и вообще, это нормальная человеческая миссия: можешь позволить – почему нет?"

Другий концерт – комерційний. Володимир Зеленський каже, дає змогу оплатити залу та покрити інші витрати для втілення благодійної місії "кварталівців".

Ольга, жителька м. Черкаси:

"Полюбили вже їх, вже скільки років… – Ваші улюблені актори? – Звичайно – Зеленський. – Чим подобається вам? – За свою креативність, за свою доброту, за свою правдивість".

Роман, житель м. Черкаси:

"Найбільше мене вражає – харизматичність акторів, вони на "відмінно" виконали свою роль".

У глядацькій залі – повний аншлаг. У планах на новорічний тур відвідати одинадцять міст, де дадуть двадцять два концерти. Черкаси ж останнє місто, де виступили актори перед Новим роком.

 

  • Facebook