Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Медведчук закликав змінити економічний курс України

 ...

Віктор Медведчук, голова Політради "Опозиційної платформи – За життя", закликав радикально змінити економічний курс України. Про це він заявив на всеукраїнському об'єднавчому з'їзді партії, який відбувся 6 червня.

У своєму виступі Віктор Медведчук назвав основні завдання партії в соціальній сфері та економіці. "Ми повинні змінити радикальним чином економічний курс нашої країни. Ми повинні переглянути кабальні умови, які опустили нашу економіку і соціальну сферу нижче плінтуса, умови договору про зону вільної торгівлі з ЄС, умови вступу України до Світової організації торгівлі. Ми повинні відновити відносини з Росією і країнами СНД. Ми повинні покінчити з монополією великого бізнесу в економіці України. Ми повинні відновити транзитний потенціал. Ми зобов'язані змінити систему оподаткування малого і середнього бізнесу. Ми повинні зробити економіку країни, яка б служила мостом між Заходом і Сходом", – заявив політик.

Він також зазначив, що головні вороги України – це деградація, деіндустріалізація, деінтелектуалізація. Як приклад Медведчук навів кілька факторів, які свідчать про деградацію. "Площа нашої країни колись становила 603 тис. Км2. Сьогодні контрольованих залишається 550. Наша країна - це країна з населенням колись 52 млн. чоловік. А скільки сьогодні? 38? 35? 30? А хто взагалі знає? Чи не знає ніхто - ні влада, ні люди. Валовий внутрішній продукт. За підсумками 2018 року ми вийшли (ви вдумайтеся в цифру!) На 63% ВВП 1990 року, останнього року УРСР в складі СРСР. 63%! Цей бар'єр подолано колишніми радянськими республіками, а сьогодні незалежними суверенними державами усіма на початку 2000-х років, а ми пасемо десь в кінці", – підкреслив політик.

Говорячи про деінтелектуалізації, він зазначив, що, з одного боку, це витік мізків – наукових кадрів, інженерно-технічного персоналу – з таких високотехнологічних галузей, як авіаційна, оборонна, ракетно-космічна, приладобудування, суднобудування і багато інших, а з іншого боку , це "недолугих" система освіти, фактично знищена система професійно-технічної підготовки кадрів.

"Деінтелектуалізація – це сьогодні шкідливі закони, ворожі по відношенню до країни і народу, такі закони, як закон про освіту, закон про дискримінацію російської та інших мов національних меншин, закон про люстрацію, закон про декомунізацію. Повернути символи нашої Великої Перемоги для ветеранів та українського народу", – підкреслив голова Політради" Опозиційної платформи – За життя".

Також політик окреслив основні проблеми, пов'язані з деіндустріалізацією. "За останні роки закриті десятки тисяч підприємств, мільйони наших громадян вигнані на вулицю в пошуках роботи, як в межах країни, так і по всьому світу. Ми повинні покінчити з цими процесами в нашому суспільстві і в нашій державі", – уклав Віктор Медведчук.

 

 

 

  • Facebook