Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Дані соціології: на 197 окрузі лідирує Олександр Скічко від "Слуг народу"*

 ...

На Черкащині за перемогу борються нинішній Народний депутат Владислав Голуб, який раніше балотувався від "Блоку Петра Порошенка", представник команди Зеленського Олександр Скічко від партії "Слуга Народу", власниця горілчаного заводу Людмила Русаліна та представник Аграрної партії Віктор Полозов.

Відповідно до результатів "Інституту соціологічних досліджень", на першому місці − Олександр Скічко з команди Зеленського, його підтримали 30% респондентів. Другу позицію займає Владислав Голуб. 21% опитаних планують проголосувати за нього. Віктор Полозов посів третє місце з результатом 18%, а Людмила Русаліна − 16%. Решта респондентів не визначилися, або підтримали кандидатів з незначними рейтингами.

Очевидно, що нинішній депутат Владислав Голуб дещо втратив свої позиції на окрузі. Вірогідно це пов"язано з нещодавніми скандалами − розслідуваннями журналістів щодо співпраці з Косюком, секретною зустріччю у Черкасах з головами сільських голів, яку виявили журналісти "Стоп Корупція".

На фоні падіння рейтингу Голуба, виросли рейтинги Полозова та Русаліної, які працюють у тому ж електоральному полі, що і діючий депутат.

Але найбільше відповідає запиту людей на нові обличчя − Олександр Скічко з команди Зеленського. На його користь відсутність зав’язків з корумпованими місцевими елітами, фахова економічна освіта та підприємницький досвід, а також ініціатива проведення Міжнародного економічного форуму, на якому Скічко презентував свою програму розвитку Черкащини. Плани кандидата від "Слуги народу" підтримав радник Президента України з економічних питань − Олег Устенко. Не дивно, що Олександр Скічко зараз займає найвище місце у рейтингу по 197 округу.

Але розрив у 9% з Голубом критичний, враховуючи досвід старих еліт по фальсифікації та підкупу виборців. Очевидно, що висока явка знизить рівень маніпуляцій і перемогти не чесно буде важко. Тому сподіваємося, що жителі 197 округу відповідально ставляться до майбутнього нашої країни та прийдуть на вибори 21 липня.

Зазначимо, що "Інститутом соціологічних досліджень" було опитано 1132 осіб, похибка вибірки 2,5% при добірчій ймовірності − 95%. 

*Агітаційні матеріали

 

 

 

  • Facebook