Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащани отримали відзнаки від лідера Радикальної партії (ВІДЕО)

 ...

Олег Ляшко під час візиту на Черкащину не оминув увагою і Звенигородку. Поспілкувався з містянами і з однопартійцями про наболіле. В першу чергу, люди скаржились на низькі зарплати й просили фінансової допомоги. Зокрема, з оснащенням навчальних закладів. Політик окремо наголосив на важливості підтримки дитбудинків та інтернатів.

Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії Ляшка":

"Хто візьме дитину, хвору на психічні захворювання, хто візьме дитину без одного ока чи без однієї руки, чи якої-небудь? Тому держава повинна дбати про це. Про дітей, про сиріт, про людей з особливими потребами. І поки не можемо їх всіх всиновить, значить створювати максимальні умови для розвитку цих дітей в інтернаті".

Наболілою темою для мешканців є й підтримка професійно-технічних закладів, яких позбавили держфінансування. Лідер Радикальної партії заспокоїв людей та розповів, як вирішуватиме цю проблему.

Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії Ляшка":

"Ми добиваємося відновлення державного фінансування професійно-технічної освіти і ключове – це підвищення зарплат. Щоб люди праці отримували достойну зарплату за свою роботу. Щоб не побиралися на заробітках закордоном, щоб не шукали кращої долі на чужбинах, а щоб цю кращу долю мали в Україні".

Олег Ляшко з однопартійцями привітали місцевих жителів зі святом Конституції. Політик розповів, що робить для того, аби Основний закон працював і люди відчували себе захищеними в рідній країні.

Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії Ляшка":

"Багато норм Конституції не виконуються: захист на достойну старість, на пенсійне забезпечення, на соціальний захист, на медицину, на освіту. Тому ключове для достойного життя − це відновлення економіки. Матимемо достойну економіку, матимемо робочі місця, достойні зарплати і, як наслідок, достойні пенсії. Тоді буде сильна країна. От тоді буде і Конституція виконуватися і все інше".

Найкращі партійці отримали відзнаки від лідера радикалів.

 

  • Facebook