Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ми не переможемо корупцію до тих пір, поки не введемо обрання та відкликання суддів, – Рабінович

 ...

Розпіарена владою кампанія боротьби з корупцією принесла державі лише 61 тисячу гривень конфіскованих судами засобів звинувачених у корупції. Це – ганьба для країни, яка витрачає мільярди гривень на створення та утримання антикорупційних структур. Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми на телеканалі "112-Україна".

"В період з січня по травень 2018 року за рішенням судів по всій країні у корупціонерів було конфісковано та повернуто в бюджет України 61 тис. гривень. Лише 61 тис.! При цьому Кабмін у березні знущально визначив порядку розподілу цих грошей, згідно з яким частина з цих коштів планується витратити на децентралізацію, ремонт доріг і створення єдиної авіаційної системи безпеки. Це як? По-моєму, це навіть не знущання, а нагла наруга над законом, країною і людьми!" – обурився політик.

За його словами, особливо критична ситуація в Україні склалася у судовій системі – партія "За життя" пропонує кардинально змінити систему, ввести виборність і відкликання суддів.

"Враховуючи, що спочатку керівництво країни планувало в ході антикорупційної кампанії конфіскувати 4,7 млрд. а конфіскувала лише 61 тис. грн., це можна вважати вироком! Судова система мертва і тому нам потрібно перейти до виборності суддів для того, щоб чоловік сам обирав гідних для звершення правосуддя. Про це партія "За життя" твердить останні кілька років, це частина нашої програми! Немає іншого рішення цього питання, нинішню систему правосуддя вилікувати неможливо!" – констатував народний депутат.

Лідер партії "За життя" нагадав, що "економічного зростання Китаю сприяли масові розстріли корупціонерів на стадіонах".

"Нам потрібно переймати їх досвід, тому що це ганьба для країни, де чиновники декларують мільярди, а корупційні скандали приносять у скарбницю 61 тис. гривень! Сьогодні представники Рахункової палати заявили, що тільки в Міноборони зафіксували розкрадань на 2,85 млрд. гривень! При цьому про "справу Павловського", про системні розкраданнях у військовому відомстві вже замовкли! Чому про це ніхто не говорить і не карає винних? Не можна красти у виючої армії в країні. У всі часи це вважалося мародерством! І ми зобов'язані домагатися покарання для цих негідників!" – резюмував Вадим Рабинович.

  • Facebook
>