Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

В Раді немає коаліції, а влада незаконно захопила пройдисвіти, – Вадим Рабинович

 ...

Сьогодні вся Україна знає, що у Верховній Раді немає конституційної коаліції, і вона працює, по суті, незаконно. Таку заяву в ефірі телеканалу "112 Україна" зробив народний депутат і глава політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович.

"У парламенті немає ніякої більшості. Вони давно були зобов'язані пред'явити 226 депутатів. Вся країна, весь парламент знає, що такої кількості депутатів у коаліції немає – а, значить, і коаліції немає! Це означає, що влада незаконно захопили пройдисвіти", – зазначив парламентарій.

За словами політика, без парламентської більшості і працюючої коаліції нардепи не мають права проводити засідання і приймати важливі для країни закони.

"Вони не мають сьогодні юридичного права проводити будь-які засідання. Вони приймають доленосні закони, в той час як представляють – і "Самопоміч", і Парубій – ось цю єдину область, яка проголосувала за Петра Порошенка", – впевнений народний депутат.

Глава "Опозиційною платформи – За життя" також зазначив, що довго така ситуація в парламенті тривати не може.

"Вони думають, що ми і далі будемо дивитися на них і терпіти? Це не так! Я впевнений, що їх епоха остаточно йде", – підсумував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook