Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Прийнявши до себе Медведчука, ми "зробили" "Опоблок" за п’ять хвилин і без будь-яких фокусів"

 ...

Під час презентації програми партії "За життя" люди допомогли нам вибрати кращих менеджерів в ключових для країни галузях. Ми раді, що разом з нами країну будуватимуть ті, хто дійсно знає, як зробити Україну успішною. Віктор Медведчук і інші посилять нашу команду. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112-Україна".

"У партії" За життя "високий рівень довіри на південному сході України, непоганий рейтинг в центрі і є перспектива росту рейтингу на заході нашої країни. Будь-який хороший керівник партії повинен прагнути робити мудрі кроки, спрямовані на посилення партії. І я намагаюся так робити, тому що від моїх дій залежить доля нашої організації, її завтрашнє присутність в парламенті. Чим більше людей ми проведемо в парламент, тим потужніше буде звучати наш голос! Якщо ми зможемо довести людям, що ми кращі і візьмемо більшість в Раді, ми зможемо втілити програму партії "За життя" в життя ", - підкреслив політик.

Парламентарій заявив, що має намір сформувати команду професіоналів, яка після перемоги на виборах буде проводити політику, спрямовану на поліпшення економічного життя громадян, їх платоспроможності.

"Я не приходив у політику робити "аби що", а прийшов зробити життя людей краще. Народ допоміг нам вибрати кращих менеджерів в ключових галузях - ми запросили їх до партії "За життя" та запропонували разом працювати на країну. З нами будуть працювати найкращі фахівці, економісти, юристи, яким ми довіримо керівництво в своїх областях і це тільки зміцнить нашу команду", - заявив народний депутат.

На думку Рабиновича, прихід в команду "За життя" Віктора Медведчука тільки посилить позиції партії, тому що він "найсильніший парламентер з РФ".

"Медведчука так довго таврували пропагандистські рупори, на нього списували все, а його головний "гріх" - кумівство з Путіним, згадують кожен день. Але, тим не менш, за часів проросійського Януковича все нинішні "борці" були в парламенті і міністрами, співпрацювали з владою, вели бізнес, сиділи на потоках, а у Медведчука не було ніякої посади, на нього заводили кримінальні справи! Чого ж за нього кум не вступати? Все не так однозначно, як у нас звикли думати. Я переконаний, що людина, яка звільнила 481 полоненого, - найгідніша фігура української політики. До нього в усі часи бігали радитися політики, а представники "Опозиційного блоку" хотіли бачити його у себе в партії як "золотий ключик" в переговорному процесі з Росією. І ми, кажучи від душі, прийнявши його в свої ряди, "зробили" "Опоблок"! Як там у популярному кіно Мюллер Штірліцу говорив, - "за п'ять хвилин і без всяких фокусів!", приблизно так", - резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook