Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: Ми можемо і повинні стати економічним локомотивом всієї Східної Європи!

 ...

"На момент здобуття незалежності Україна мала найкращі стартові позиції серед всіх пострадянських країн, але її економічний потенціал був зруйнований — зараз його треба відновити", – заявив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабиновична своїй сторінці у Facebook.

"На момент здобуття незалежності Україна мала найкращі стартові позиції серед всіх країн СРСР. Ми били рекорди по промисловому виробництву. А Світовий банк прогнозував, що в середині 2000-х Україна увійде в ТОП-10 найбільш розвинених країн світу. Але, як ми бачимо, цього не сталося. Світові магнати розуміли, що Україна може скласти їм серйозну конкуренцію, і в змові з нашими олігархами цілеспрямовано зруйнували економіку країни", – констатував політик.

Він розповів, що за роки суверенітету наш реальний ВВП скоротився на 35%.

"Як стверджує той же Світовий банк, це найгірший результат в світі за останні 24 роки! Ми опустилися навіть нижче Зімбабве і Центральноафриканської Республіки. Якщо на початку 90-х ми випускали 196 тис. Автомобілів і 105 тис. Тракторів, то в 2017 році цей показник впав до 8,6 тис. І 3,3 тис. Відповідно. Також ми в великій кількості виробляли мінеральні добрива – 4 млн 815 тис. Тонн (в 2017 – 464 тис. Тонн); цукор – 6 млн 791 тис. тонн (у 2017 – 1 млн 980 тис.); тканина – 1210 млн кв.м. (в 2017 – 69 млн кв.м.); взуття – 196 млн пар (в 2017 – 23 млн). Але все це було втрачено!" – обурився парламентарій.

Нардеп навів і інші конкретні приклади, коли розвалили економіку України.

"На початку 90-х на "Південмаші" працювало 60 тис. Чоловік, зараз – близько 7 тис. На заводі ім. Малишева 27 років тому було 100 тис. Співробітників, тепер – близько 3 тис. На Запорізькому виробничому алюмінієвому комбінаті було працевлаштовано 10 тис., В 2016 там значилося не більше 200 працівників", – розповів лідер партії "За життя ".

На його думку, сьогодні Україна не має ніякої економічної стратегії розвитку.

"Я не можу спокійно дивитися на те, що моя країна, яка повинна процвітати як жодна інша з-за її шикарного територіального розташування і працьовитих людей, змушена в світових рейтингах" пасти задніх". Ми можемо і повинні стати економічним локомотивом всієї Східної Європи!" – переконаний Вадим Рабінович.

Він вважає, що для відродження економіки, в першу чергу, треба повернути державі стратегічні галузі.

"Перше, що нам треба зробити, – повернути під контроль держави стратегічні підприємства і галузі. Ми повинні розвивати IT-сферу і банківську систему, вкладати гроші в ключові навчальні і наукові установи. Це допоможе створити сотні тисяч нових робочих місць і повернути в Україну мільйони українців, надавши їм гідні умови праці та високу заробітну плату!" – резюмував політик.

  • Facebook