Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Нова мережа доріг, теплий дитсадок та опіка сусіднім округом: депутат Чернецький звітує про роботу (ВІДЕО)

 ...

Костянтин Чернецький, депутат міськради: "На цьому місці, де я зараз стою, була багнюка. І машини, які паркувалися під будинком вивозили це все на тротуар. І потім по ній ходили люди".

Це депутат міськради Костянтин Чернецький звітує про пророблену за бюджетний рік роботу. Каже: цей паркувальний майданчик побіля однієї з багатоповерхівок значно полегшив життя водіям та пішоходам. Останні додають: найбільшим полегшенням на їхньому окрузі стала нова мережа доріг. Адже шляхами з десяток років майже не користувалися саме через відсутність нормального покриття.

Людмила, жителька мікрорайону: "Тут була земля, отакі вибоїни, як там он. Взагалі дуже добре в нашому районі все зробилося. Так ні йти, ні їхати не можна було. Тим більше, що в нас дороги вузькі, немає тротуарів – і ми йшли по дорозі, а тут їдуть машини".

Володимир, житель мікрорайону: "Дороги не було взагалі, по правді кажучи. Проводили газ, воду, а потім цю дорогу нормально не робили. Тому я вважаю, що депутат дуже багато зробив. Зараз дуже комфортно на цій дорозі".

Анжела, жителька мікрорайону: "Ми тут не їздили взагалі. Так обходили. Бо тут взагалі було нереально, це так тільки зуби рахувати. Зараз класно, звісно, і діткам туди вниз спускатися до річки влітку".

Ксенія, жителька мікрорайону: "На машине не проехать, пешком не пройти, все было кошмарно. 22 года все было плохо. Вот это все в прошлом году только случилось и мы рады, на самом-то деле".

Нова мережа доріг, каже депутат Чернецький, уже претендує на альтернативу бульварним заторам. Переповідає: спочатку зробили Університетську, потому Гагаріна, за нею – узвіз Франка. Щодо ремонту останнього обранець клопотав три роки.

У цьому бюджетному році поклопотав обранець Чернецький і про тутешній дитячий садок. Ремонт у груповому приміщенні й кімнаті гігієни, нові меблі та спальня. Заклад тепер зможе прийняти ще понад тридцять дітей.

Валентина Сальна, завідувачка ДНЗ №1: "Буває в нас на батьківських зборах, виступає з пропозиціями, із тим, що може запропонувати нам. Ми за це йому дуже вдячні. Ми завжди з ним радимося: що зробити, як зробити, що краще, що насамперед робити, що потім".

Та найголовніше – садок утеплили на майже півтора бюджетних мільйона, запрошених Чернецьким. Раніше через щілини в стінах тут проступав іній. Вихователі згадують, діти рятувалися від холоду шарами одягу.

Тамара Гаценко, вихователька ДНЗ №1: "Лягали одягнені, знімаючи лише верхню кофтину, але лишаючи колготки, кофточки. Діти почали менше хворіти, частіше відвідують дитячий садочок. У них покращилась знання, успішність. Ними, нашими випускниками радіють вчителі в школі".

За теплі блага для садочку Костянтин Чернецький взявся ще триріч тому. Насамперед – замінили всі вікна в приміщенні. Після утеплення фасаду депутат ратуватиме за індивідуальний теплопункт. Також у перспективі – замінити асфальт прилеглої території та встановити нові ліхтарі.

Костянтин Чернецький, депутат міськради: "ІТП вже коригує навантаження теплоносіїв і температуру в приміщенні тримає автоматично задану. Тому це ще економія відсотків 20, у деяких випадках – до сорока".

А побіля цього будинку, хоч це вже й сусідній округ, з ініціативи Чернецького, облаштували прибудинкову територію. Пояснює, це було необхідністю, адже більшість мешканців – люди із вадами зору.

Віра, мешканка будинку: "Ноги поламати можна було, а зараз – звісно, спасибі вам. Скільки тут будинок стоїть, скільки так і було. А сліпі люди – шкода".

Деякі з поданих проектів, нарікає обранець, втілити не встигли. Зокрема, щодо облаштування євродворів та освітлення. Їх подаватиме у бюджет на рік прийдешній.

Костянтин Чернецький, депутат міськради: "Буду ініціювати ремонт і певні роботи, ремонт доріг на сусідньому окрузі фактично свого депутата немає і там все в досить жахливому стані, тому також буду за них братись".

  • Facebook