Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Супрун і Омелян – дві головні катастрофи нашої країни"

 ...

Українські правоохоронці не реагують на протиправну діяльність в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, тому що її курують з посольств західних країн. Таку думку висловив народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112-Україна".

"У нас в країні дві "найяскравіші" катастрофи. Перша – це Супрун, яка просто добиває країну з мовчазної згоди влади. Друга – "молоде обдарування" Омелян, який хоче перервати залізничне сполучення з Росією. Розрив зв'язків з Росією – це єдиний план, який дозволить керівництву країни залишитися при владі. Нас чекає нагнітання військової істерії, підбурювання народів, роздування конфлікту на сході країни. адже тоді можна нам постійно розповідати: у нас війна, тому ви погано живете", – вважає парламентарій.

За його словами, в недавно опублікованому списку чиновників, яких більше всього ненавидять українці, лідирує Уляна Супрун.

"Ми тримаємо сьогодні за величезні гроші цих пройдисвітів, які вбивають нашу медицину. Пані Супрун днями заборонила вакцину проти дифтерії з-за того, що інструкція до препарату була російською мовою. Або інший приклад: по повідомленнями європейських ЗМІ, більше половини всіх випадків захворювання кору припадає на Україну. Раніше такого ніколи не було. Супрун і компанія продовжує обкрадати країну, але жоден правоохоронний орган ні займається ними тому, що Супрун курирують з посольств західних країн. Тому вона може безкарно красти", – впевнений народний депутат.

Лідер партії "За життя" закликав протестувати проти нинішнього керівництва МОЗ і "головного покровителя" Супрун – Володимира Гройсмана.

"В першу чергу, прем'єр-міністр України все знає – він є її подільником і співучасником. Він її призначив, він не виносить на голосування її кандидатуру як міністра і відмовляється її звільнити. Потрібно вийти на вулицю проти цього свавілля і сказати: ми не дамо більше вбивати наших дітей, ми не дамо переводити наші мільярди на Захід!" – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook