Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Голосування "опозиціонерки" Тимошенко та її фракції проти телеканалів – за межами добра і зла!"

 ...

Фракція, члени якої голосують за знищення незалежних ЗМІ в Україні, не може називатися опозиційною. "Батькiвщина" підіграє Банковій в утисках свободи слова, а її лідер Тимошенко повинна відповісти перед журналістами і виборцями за голосування стосовно "NewsOne". Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі "112-Україна".

"Голосування за знищення свободи слова в Україні, за винищення незалежних ЗМІ в країні представниками БПП і "Народного фронту" мене не здивувало. Вони борються за свою годівницю, бажаючи залишитися при владі. Але ось голосування дев’яти членів фракції "Батьківщина" на чолі з Юлією Володимирівною Тимошенко — це за межами добра і зла … Я ніколи не був у політиці, не працював з Тимошенко, але мені завжди говорили, що вона — мама української політичної проституції. Я не розумів чому, але тепер розібрався. Інакше як назвати голосування за цю постанову, якщо тільки "NewsOne" давав їй і її соратникам майданчик, транслював її "синергію неба" на презентації програми її партії!.. "Батьківщина", яка заявляє, що знаходиться в опозиції до режиму, фракція, лідер якої кожен день заявляє про те, яким хорошим президентом вона буде, дала дев’ять вирішальних голосів за знищення об’єктивного ЗМІ! Це ганьба", — обурився політик.

"Юлія Тимошенко — мужня жінка, яка з інваліда-візочника змогла за п’ятнадцять днів стати на п’ятнадцятисантиметрові шпильки… Вона — приклад для всіх наших жінок, тому що тільки вона, маючи нульові декларації, може собі дозволити одягатися в Louis Vuitton … Але тепер я впевнений, що Тимошенко поставила хрест на своїй кар’єрі, їй ніколи не стати президентом, їй журналісти просто не дадуть цього зробити, тому що не можна з таким цинізмом ставитися до свободи слова, до своєї країни. Не можна брехати всім, завжди і у всьому! Я не люблю цю владу, не любив і минулої, але куди б я там не подивився, — всюди Тимошенко. Навіть Надія Савченко, яка була першим номером у списку її партії на останніх виборах, Тимошенко продала, бо боялася конкуренції. Цією ж монетою вона відплатила і журналістам, які давали їй слово заради ідеалів демократії і свободи слова. Я вважаю, що журналісти взагалі не повинні тепер давати їй можливість доносити позицію до громадян… Не удачі вам у цьому, Юліє Володимирівно!" — резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook