Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Влада довела український народ до злиднів, підвищуючи ціни на газ

 ...

Грабіжницька тарифна політика влади призводить до зубожіння пересічних українців. Сьогодні немає необхідності в підвищенні ціни на газ, але Кабмін робить це всупереч логіці і законам економіки. Подібна тенденція – це лише результат некомпетентності чиновників і їх спраги безмірно красти. Про це заявив народний депутат України ("Опозиційна платформа – За життя") в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112-Україна".

"Я не перший рік стверджую, що в Україні високі тарифи на газ тільки тому, що народ грабують безсоромно і нахабно. Я можу навести десятки прикладів, чому тарифи для нас з вами підвищують. Перший приклад: Укргазвидобування заплатила швейцарської дочірній фірмі Нафтогазу 1,5 млн. євро за право користуватися звітами Нафтогазу, яка підготувала їй ця "донька". Другий приклад: глава Нафтогазу Коболев і його бригада перевели на рахунки своїх родичів США і Люксембургу мільйони просто так. Третій приклад: Високий суд у Лондоні зобов'язав державу Україна в особі Приватбанку виплатити екс-акціонерам 270 млн. гривень компенсації за те, що в кінці 2016 року націоналізував Приватбанк і, нагадаю, влила ще тоді в нього 152 млрд. гривень. Нацбанк тоді обіцяв перепродати банк і отримати виручку на користь держави, а сьогодні з наших кишень заплатять ще 270 млн! Скажіть, як довго триватиме це безумство?" – обурився парламентарій.

На думку політика, влада готова піти на більш жорсткі заходи економії для того, щоб "залишитися на фінансових потоках".

"Нещодавно старший економіст Світового банку Олексій Случинський заявив, що Україні скоро знову доведеться підвищити пенсійний вік, який в більшості країн зростає разом з тривалістю життя. Упевнений, так влада зондують ґрунт, щоб згодом прийняти таке рішення!", – зазначив лідер партії" За життя".

"Народний депутат від БПП Сергій Трегубенко пішов ще далі і запропонував ввести талони на їжу для бідних... Може нам пора прокинутися і зрозуміти, що талони на їжу в 21 столітті – це занадто навіть для африканських країн? Ми зайшли в глухий кут! Це не дорога до процвітання, а суцільний кошмар, який потрібно зупинити. Я не вірю, що в наступному році український народ знову віддасть свій голос за таке життя. Сподіваюся, що люди приймуть правильне рішення!" – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook