Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Вадим Рабинович: "Українцям треба прокинутися – і вигнати цю владу поганою мітлою!"

 ...

"Перемога над українським народом, перемога над українською економікою, вбивство країни, яка була однією з провідних в світі – ось це "досягнення", – таку оцінку роботі нинішньої влади дав народний депутат України, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради України. 

"Все деклароване владою "покращення" "відклеїлося". Оприлюднені напередодні статистичні дані показали, що за один рік промислове виробництво в Україні впало на 3,3%. Це катастрофа!" – обурився політик.

"І все у нас добре. Дивимося в зал Верховної Ради – там нікого немає, закони не приймаються, про людей навіть якісь розмови не ведуться. Зате завтра буде розглядатися найважливіший на сьогоднішній день закон – вони займуться питанням мови. Мова їм заважає! Тепер вони будуть влаштовувати тотальні перевірки, хто якою мовою говорить, пише, випускає газети та інші медіа. Та такого немає в жодній цивілізованій країні! Це не "мовний закон" – це закон, який вбиває європейську інтеграцію України! Це антиєвропейський закон! І всі мовчать, все набрали в рот води. Та й що вони скажуть? Часу на розмови у них немає, адже потрібно поцупити те, що ще не встигли", – обурився Вадим Рабинович.

Прокоментував народний депутат інформацію про те, що Конституційний суд України нібито визнав незаконною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає незаконне збагачення.

"Дуже симптоматично, що ця інформація з'явилася в один день зі скандалом про розкрадання в "Укроборонпрому". З одного боку тепер можна збагачуватися, а з іншого – тебе за це не будуть садити. Нормально так живемо. Не здивуюся, якщо ця влада ще й скасує всі закони, що заважають їм продовжувати красти" – заявив Вадим Рабинович.

"Скажіть, ми що, приречені на цих божевільних? Ми приречені на це економічне тупоумство? Ми – найбільша країна з величезними ресурсами, з величезними можливостями, з розумними людьми. Мрія всіх європейських країн – роздобути собі на роботу українців, вони створюють для цього всі умови, пишуть під це закони. А ми з цим робимо? А ми самі ж випирає кращих своїх людей за кордон! І це називається влада?!" – обурився лідер партії "Опозиційна платформа – За життя".

При тому Вадим Рабинович впевнений, що перед виборами "звичайно, всім почнуть роздавати по тисячі-дві, щоб потім вже в перший місяць після перемоги їх "відбити".

"Повірте мені, вони вже все прорахували. Якщо ви думаєте, що влада дістане зі своїх кишень гроші – немає, вона візьме їх з кишені людей. Саме тому, йдучи на виборчу дільницю, потрібно думати, кого ми обираємо" – заявив Вадим Рабинович. 

У зв'язку з цим політик звернувся до українців:

"Ви бачили вчорашній день, ви бачите, що відбувається сьогодні. У мене є дуже велика надія, що українці прокинуться, подивляться на все це, і на виборчих дільницях своїм голосом виметуть цю владу поганою мітлою!"

"Я хочу, щоб в цьому році переміг правильний президент, правильний парламент, і ми один раз сформували команду професіоналів, яка буде ставити цілі, досягати їх, яка не буде на космічних заводах виробляти каструлі, яка буде будувати сильну багату Україну – "Швейцарію Східної Європи"!", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook