Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Після трирічних депутатських запитів у Черкасах поремонтували дороги кількох вулиць (ВІДЕО)

 ...

Три роки тендерів, проектів, численна кількість депутатських звернень і петицій від містян. У Черкасах зрештою поремонтували дороги на вулицях Волкова та Нижня Горова. Хоч і поточний. Уже кількаріч про ремонт потрощеного шляху просили депутати від "Партії вільних демократів

Тарас Коломієць, депутат Черкаської міської ради:

"В січні 2019 року ми фракція партія вільних демократів проголосували за поточний ремонт вулиць міста Черкаси. Хочу нагадати було виділено близько 50 мільйонів на поточний ремонт і далі ми контролювали момент того, щоб на вулиці, які дійсно знаходяться в аварійному стані. Це Волкова, Нижня Горова , Різдвяна. Були виділені кошти".

Вирви у кількадесят сантиметрів та загалом жахливий стан дорожнього покриття вулиць створювали неабиякі незручності для черкасців, пацієнтів та працівників медичних закладів, які розташовані поруч.

Тарас Коломієць, депутат Черкаської міської ради:

"Ми бачимо, що тут вже їздять машини. Тобто, бувало так, що за 10 хвилин жодна машина не проїжджала. Наша фракція "ПВД" виступала стосовно цього приводу. Регулярно запити на сесії зачитували".

Місцеві не просто тішаться, а навіть дивуються полатаній дорозі. Мовляв, та простояла розбитою стільки, що на її поновлення вже втрачали надії.

Микола Проценко, житель м. Черкаси:

"І ніхто не звертав уваги на ці ями. Їздили, чортихались. Дійшли руки вже, мабуть, завдяки депутатам, які займаються цим питанням по районах, по округах. І добилися, що зараз дорога зроблена якісно і на совість. Гарно зроблено".

Не може не радіти новій дорозі й водійка зі стажем пані Анна.

Анна Данилова, жителька м. Черкаси:

"Останнім часом дорога була зовсім не проїзна, але зараз зробили це просто чудово. Я тепер до батьків частіше приїжджаю".

Її донька додає: головне тепер – не оминути увагою тротуари.

Аліна Данилова, жителька м. Черкаси:

"Я хотіла ще, щоб зробили тротуар, щоб я могла кататися на велосипеді, а поки – я не можу".

Щодо останнього депутат міської ради Тарас Коломієць наголошує: уже кілька разів звертається у мерію. Також – щодо облаштування пішохідного переходу через вулицю Волкова. Нині той у критичному стані.

Тарас Коломієць, депутат Черкаської міської ради:

"Ми бачимо, що коли дощ і люди мають іти ну не по землі, а по багнюці от. Потім переплигувати через калюжу . Далі стерта розмітка – і ось у нас єдиний знак, який погнутий вже. І потім люди мають піти в смітник".

Обранець сподівається: на це звернення відреагують швидше, ніж на дорожнє питання.

 

  • Facebook