Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Олег Ляшко відвідав Золотоніську районну лікарню (ВІДЕО)

 ...

Олег Ляшко в ході робочого візиту відвідав Золотоніську районну лікарню. У лікарні за ініціативи партії відремонтували хірургічне та пологове відділення, а також придбано лапараскопічну стійку. Нардеп наголошує, створить усі необхідні умови, аби народжуваність в Україні збільшилась.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Я в десять разів збільшу допомогу по догляду за дитиною, сьогодні 800 грн. платять по догляду, пачка памперсів більше стоїть. Тому в десять разів збільшення допомоги по догляду і на народження дитини".

Далі народний депутат особисто перевірив наявність доступних ліків у аптеках. Фармацевти кажуть, програма "Доступних ліків" стала в пригоді багатьом недужим. І лише за цей рік людям видали ліків на суму майже в 200 тисяч гривень. Лідер партії запевняє, якісна медицина стане доступною для кожного. Поза тим, обіцяє, медперсонал буде отримувати достойну платню.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Розширю фінансування по програмі "Доступні ліки", відновлю контроль, знижу вартість ліків, ПДВ, щоб скасували, щоб обмежили рентабельність, щоб сажали в тюрму за продаж фальшивих ліків. Таким чином дамо людям доступ до медицини, до ліків".

Безкоштовне медичне обстеження – одна з ініціатив народного депутата. Олег Ляшко вирішив особисто перевірити роботу нового рентгенографа.

Олег Ляшко, народний депутат України :

"Люди ж ходять робити обстеження. От і перевіримо."

Вердикт лікаря – позитивний.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Тільки здоровий і нормальна і чесна людина може навести порядок у країні. Тому треба все починати з себе. Прозорість – це наша сила і наша ядерна зброя"

Лідер Радикальної партії не залишив без уваги і пацієнтів лікарні. Та особисто поцікавився станом здоров’я заслаблих. Насамкінець, політик зустрівся з місцевими мешканцями. Тих, насамперед, цікавили питання, як повернути мир в Україну та підняти рівень життя.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Перемога над бідністю – ось ключ до вирішення проблем нашої країни".

    

  • Facebook