Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович : Ми обіцяли зшивати країну – ми почали це робити!

 ...

Політична партія "Опозиційна платформа – За життя" першою почала діалог з Російською Федерацією про зниження ціни на газ для України. Ось і сьогодні лідери партії – Віктор Медведчук і Юрій Бойко – знаходяться в Санкт-Петербурзі, де провели переговори з главою "Газпрому" Олексієм Міллером з даного питання.

"Всі заяви українських політиків взяти і знизити ціну на газ і в 8 разів, і навіть в 10 разів, не маючи на те інструментарію, – чистої води популізм. Такий інструментарій є тільки у нашій партії, і ми готові до того, щоб після перемоги на парламентських виборах "газове" питання вирішити протягом декількох тижнів" – заявив народний депутат, співголова партії" Опозиційна платформа – За життя "Вадим Рабинович, коментуючи в ефірі телеканалу "112 Україна" візит в РФ глави політради партії Віктора Медведчука та співголови політичної сили Юрія Бойка.

Політик розкритикував підхід української влади до управління економікою в цілому і до газового питання зокрема.

"Порядні люди завжди розділяють політику і економіку. Професійні управлінці повинні дбати про інтереси держави і купувати, в даному випадку газ, у того, хто продає дешевше. А у нас же суцільний "патріотизм", але тільки за рахунок кишені людей. Ось, я – патріот – буду купувати російський газ з накруткою у 100%, назву його словацьким, і люди в це повірять і за це заплатять тільки тому, що так буде "патріотично". Але люди розумні – вони розберуться, де патріотизм, а де обман", – упевнений Вадим Рабинович.

Прокоментував співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" і Всеукраїнський об'єднавчий з'їзд, який пройшов 6 червня в Києві. Там була представлена команда людей, які поведуть політичну силу на дострокові парламентські вибори, а також розповів головні завдання і цілі, які стоять перед нею.

Зокрема, Вадим Рабинович прокоментував несподівану появу в списку партії Іллі Ківи.

"Так, не все так просто, і поява в рядах наших партійців Іллі Ківи викликало неоднозначну реакцію з боку моїх колег. Так, це була моя пропозиція взяти його в список "Опозиційної платформи – За життя", і я зумів довести, чому це буде правильно. Більш того, якби я встиг витягнути Миколу Карпюка з російської в'язниці (а я сподіваюся, що це станеться вже дуже скоро), я б і йому запропонував місце в партії – як би хто не обурювався. І знаєте чому? Тому що ми обіцяли зшивати країну – і ми почали це робити. Всім нам нарешті потрібно зрозуміти: або ми зшиваємо країну, або ріжемо її. Або ми якимось чином підтягуємо одне до іншого, або ми знову ж ріжемо по живому. Нам треба розуміти людей з іншим менталітетом, треба розуміти людей, які живуть в різних регіонах. Або ми єдина країна, або ми – політики – спеціально її руйнуємо. Це була політика Ющенка, це була політика Януковича, це була політика Порошенка – стравлювати людей один з одним і при цьому тихо красти у всіх. І якщо ми цього не зрозуміємо, тоді ми не країна, а недоноски кожної окремої влади" – заявив Вадим Рабинович.

Політик звернувся до українців з проханням, щоб вони правильно ставилися до всіх процесів.

"Я хочу, щоб люди зрозуміли одну важливу річ: хочемо ми того чи ні – ми повинні зшивати Україну. Крапка", – заявив він.

Прокоментував Вадим Рабинович і можливе подальше об'єднання опозиційних сил.

"Спочатку в єдиній команді об'єдналися два найрейтинговіших політика Південного Сходу – Юрій Бойко та Вадим Рабинович. Це був перший крок. Другий – я віддав Юрію Бойку перше місце в списку партії, тому що це вкрай важливо для миру – ніхто з українських політиків цього б не зробив. На з'їзді я виступив перед делегатами і пояснив своє рішення: занадто коротка дистанція між президентськими і парламентськими виборами, і тому Бойко, який має сьогодні більший рейтинг, зобов'язаний йти першим номером у списку – це потрібно партії. Своїм же рішенням я ще раз всім продемонстрував, як треба любити не себе, а свою країну і своїх виборців", – підкреслив Вадим Рабинович.

"З нами об'єдналися десятки партій, з нами об'єдналися десятки громадських організацій – ми будемо сідати і далі розмовляти, шукати шляхи виведення країни з кризи. Що ж стосується нових учасників – з нами можуть об'єднуватися всі ті, хто розділяє наші принципи і підтримує три головних гасла: наше гасло – мир, наше гасло – економічне процвітання, наше гасло – припинення тарифного геноциду. Ось всіх ті, хто їх розділяє і підтримує не на словах, а на ділі, ми чекаємо їх в нашій команді", – заявив співголова "Опозиційної платформи – За життя".

Вадим Рабинович також зазначив:

"Люди повинні розуміти: хто виконує передвиборні обіцянки – той гідний керувати державою. Хочу нагадати, що за 4,5 роки свого політичної діяльності я ні разу не проголосував за те, що порушує мої передвиборні обіцянки ".

Для нас було два періоди. Після перемоги Володимира Зеленського ми вважали, що всім можна розслабитися, і завдяки зусиллям нового президента в Україні встановиться мир. Але минуло кілька тижнів і все зрозуміли: ми знову "йдемо в НАТО", знову воюємо з Росією... Думаю, що люди по достоїнству оцінять нову владу, яка за такий короткий час вже порушила всі свої обіцянки", – заявив Вадим Рабинович, висловивши впевненість в тому, що український народ – дуже мудрий народ.

"Я знаю одне: ми йдемо на вибори, щоб перемагати. Ми йдемо на вибори, щоб пояснювати людям, як ми збираємося виправляти ситуацію реально, а не просто базікати, що ми її виправимо або виправили. Я вірю в те, що українці – народ розумний, і це він показав на президентських виборах. На президентських виборах ми серцем, правильно проголосували за Зеленського проти Порошенка. А ось на парламентських треба проголосувати розумом за "Опозиційну платформу – За життя". Ми націлені на перемогу – ми йдемо на вибори, щоб перемагати, щоб побудувати іншу країну – сильну, процвітаючу, успішну Україну – "Швейцарію Східної Європи", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook