Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Майбутні вибори будуть найбруднішими в історії сучасної України"

 ...

Нинішня українська влада готує масові фальсифікації, тому президентські і парламентські вибори 2019 року будуть найбруднішими за всю історію сучасної України. Про це в ефірі програми "Великий вечір" на телеканалі NewsOne заявив народний депутат і лідер "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабинович.

"Готуються найбрудніші вибори в історії України, тому що нинішній владі нема чого втрачати. Люди ж прозрівають, починають розуміти, що ці правителі привели країну в глухий кут. Вибори будуть підтасовувати, як тільки зможуть", – упевнений парламентарій.

Він також нагадав, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обіцяв, що поліція не буде втручатися у виборчий процес і буде припиняти будь-які спроби фальсифікувати вибори.

"Я дуже сподіваюся, що він виконає ці обіцянки, і, якщо поліція не стане на чиюсь сторону, ми отримаємо досить дієвий фільтр, який допоможе виборів", – вважає народний депутат.

Лідер "Опозиційної платформи – За життя" зазначив, що його політична сила готова захистити свій результат на виборах і готує спостерігачів, які будуть на всіх виборчих дільницях.

"Ми не хлопчики в рожевих штанцях. Ми прекрасно розуміємо, з ким маємо справу. Тому під час голосування на всіх ділянках у нас будуть спостерігачі, які будуть розуміти, що відстоюють не мене, а себе і мир в країні, її порятунок. Я думаю, що таким чином ми зможемо зберегти свій результат на виборчих дільницях. Проте, ми всі повинні бути пильними. Не потрібно ставитися до виборів несерйозно. Це ваші вибори, ваше життя, доля ваших дітей", – заявив Рабинович.

Він також додав, що практично всі кандидати в президенти вже були при владі і не змогли продемонструвати істотних досягнень. Вони не можуть в даний час запропонувати дієвих рецептів з виведення країни з економічної кризи.

"Як взагалі можна думати про те, щоб продовжити каденцію цих людей, які при владі? Вони ж за більш ніж 20 років нічого не змогли зробити! Майже всі нинішні кандидати вже були при владі і все вже показали. Що вони можуть запропонувати нового? Світ вони запропонувати не можуть, економіку відновити – теж. Ні у кого немає конкретної програми. Терпіти щось можна, лише якщо ти бачиш перспективу. Але зараз ніякої перспективи немає. Тільки ще 4 роки утримувати цю зграю, яка обікрала країну. Потрібно вибирати новий напрямок. Економіка повинна повернутися в економічне русло, політикою повинні займатися професіонали, а не істерички, які не знають, що роблять", – підсумував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook