Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович та Бойко стрімко злетіли у рейтингу після об’єднання (ОПИТУВАННЯ)

 ...

Після того, як Вадим Рабінович і Юрій Бойко оголосили про створення "Опозиційної платформи − За життя" їх рейтинги стрімко злетіли. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром "Софія" 18-22 листопада.

Згідно з результатами, Тимошенко набирає 16,2% голосів, серед тих, хто буде голосувати, Бойко, як єдиний кандидат від "Опозиційної платформи – За життя" − 14,1%. Решта кандидатів значно відстають від двох лідерів. Президент Петро Порошенко набирає 8,2%, шоумен Володимир Зеленський − 7,9%, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко − 7,2%. П'ятивідсотковий рубіж також долають музикант Святослав Вакарчук, 5,8% голосів, та лідер Радикальної партії Олег Ляшко − 5,4%. Менше 3% набрали відразу кілька інших кандидатів.

Також було проведено опитування щодо того, за кого українці проголосували б на парламентських виборах. Лідерами з великим відривом є "Батьківщина" − 15,1% респондентів, серед тих, хто буде голосувати, і "Опозиційна платформа − За життя", об'єднання Опозиційного блоку і партії "За життя" − 14,4%. Також 5%−й бар'єр долають БПП "Солідарність" − 7,1%, "Слуга народу" − 6,9%, "Громадянська позиція" − 5,6%, Радикальна партія Олега Ляшка − 5,2%. Шанси потрапити до парламенту зберігає "Самопоміч" − 4,1%. Решта партій мають рейтинг менше 3%.

Опитування проводилося Центром соціальних досліджень "Софія" в усіх областях Україна, на підконтрольних територіях, за винятком АР Крим. Було опитано 1024 респондента. Статистична похибка − не більше 3%.

 

  • Facebook