Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: І якщо у когось і є ключ до миру, то лише у партії "За життя"

 ...

Представники політичних партій, які орієнтуються на виборців південного сходу і центру України, повинні об'єднатися і висунути єдиного кандидата на президентських виборах заради встановлення миру на Донбасі і економічного відродження країни. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі "112-Україна".

"Сьогодні всі захотіли йти в президенти, по вулиці не пройти без Наполеона... В умовах, коли всім втовкмачують в голови, що до другого туру президентських виборів вийдуть чинний президент Петро Порошенко і лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, реальна опозиція повинна зробити все, щоб розвіяти цей міф... Ми повинні об'єднатися, ми ведемо складні переговори, – і я пройду цей шлях до кінця і зроблю все, щоб люди на виборах отримали гідну альтернативу цій злодійкувато влади. Я готовий пожертвувати своєю репутацією і своїми амбіціями заради того, щоб люди з південного сходу і центру країни отримали єдиного кандидата на майбутніх виборах. Природно, якщо ми не доб'ємося висунення єдиного кандидата, то партія "За життя" теж висуне свого кандидата на пост глави держави. І нехай ймовірність висунення єдиного кандидата невелика, і вже сьогодні про свої претензії на цю посаду заявили десятки політиків, – я зроблю для цього все від мене залежне", – сказав політик.

Парламентарій вкотре заявив, що "інститут президента не потрібен і навіть шкідливий для України", тому запропонував його ліквідувати і перейти до парламентської форми правління.

"Я не ідеальна людина, але точно краще за всіх тих, хто сьогодні заявляє про готовність управляти країною. Я нещодавно в політиці, але мені не соромно ні за одне моє голосування в залі ВР. Я заявляю, що після перемоги на виборах протягом року взагалі ліквідую пост президента, продам всі палаци і резиденції, заберу у 10 осіб в країні і всяких там "нафтогазов" права на розпорядження нашими надрами і встановлю справедливі тарифи. У мене немає спраги влади, але я змушений буду балотуватися на противагу всім цим "наполеонам", які вдають із себе великими управлінцями і довели країну до ручки", – обурився політик.

"Не можна жити минулим, шукати ворогів, нам потрібно починати будувати країну, рівні стосунки із партнерами. Ми не можемо переїхати всією країною в інше місце, тому змушені знаходити спільну мову з Росією, Польщею, Угорщиною та іншими сусідами. Нинішня влада вже четвертий рік веде безглузду війну, втратила без єдиного пострілу Крим, ввела блокаду Донбасу. Вони не шкодують людей з південного сходу, їм не потрібні переселенці, їхні голоси на виборах. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій днями заявив, що якби Майдан згас, то тодішня опозиція була готова продовжувати протести вже у Львові! Виходить, що якщо б у них не вийшло з Майданом, то вони б у будь-якому випадку розвалювали Україну, але на це раз вже зі Львова!" - обурився парламентарій.
Народний депутат заявив, що лише у партії "За життя" є чіткий план, який принесе Україні мир.

"Тільки у нас є план, який зупинить війну - і я їм ділився з представниками іноземних посольств і навіть з нашими політичними опонентами. Він не простий, але радикально правильний, тому що радикально змінить ситуацію на сході країни в кращу сторону і допоможе відстояти національні інтереси нашої країни, поверне Україні Донбас. Прихід в "За життя" Віктора Медведчука посилив наші позиції у питанні встановлення миру на Донбасі, тому що він - ключовий гравець в цьому напрямку. І якщо у когось і є ключ до миру, то він є лише у нас. Повірте, у України є шанс повернути мир на свої території!" – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook