Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Медведчук: Чим раніше буде обраний новий парламент, тим краще для країни

 ...

Віктор Медведчук заявив, що чим раніше в Україні буде обраний новий парламент, тим краще для держави. Зокрема, в ефірі програми "Хронологія тижня" на телеканалі NewsOne голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" прокоментував розпуск Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів.

"Моя позиція – це (розпуск Верховної Ради, – ред.) порушення Конституції. Так, я вважаю, що Верховну Раду треба розпустити. Більш того, я вважаю, що її треба розігнати з урахуванням рівня довіри наших громадян до неї. Але розігнати і розпустити треба відповідно до Конституції. І я продовжую стверджувати, що пан Зеленський, маючи бажання і політичну волю, які обґрунтовані ставленням людей до цього, міг зробити всі кроки, щоб відповідно до Основного Закону розпустити парламент. Він цього не зробив. Він пішов на гребені бажань і на гребені тих дій, які, він вважав, принесуть йому ті чи інші дивіденди", – зазначив Медведчук.

При цьому він підкреслив, що виборча кампанія в Україні вже почалася.

"Я, як представник" Опозиційної платформи – За життя", вважаю, що це правильно. Ми йдемо на вибори. І чим раніше ми оберемо новий парламент, тим краще для країни і для держави. У тому числі і, я думаю, краще буде для пана Зеленського. Тому що з'явиться орган, який формуватиме новий уряд. З'явиться орган, який буде контролювати не тільки виконавчу владу, а й самого президента. І вірю, що він буде гідно це робити", – вважає політик.

У той же час він зазначив, що вже подано три позови до Верховного суду і звернення в Конституційний суд з приводу визнання неконституційним указу президента.

"І коли мені кажуть:" Що буде? "Нічого не буде. Зупинити дію указу можна. Виборча кампанія почалася, і вона триватиме. Але от якщо Верховний суд або Конституційний суд визнає це неконституційним, то тоді це ось та фішка або та обставина, яка буде записана в біографії пана Зеленського, що він це зробив незаконно. Тобто одне з тих, що буде характеризувати його як главу держави. Ну, а далі поживемо – побачимо", – додав голова Політради партії" Опозиційна платформа – За життя ".

На його думку, навіть якщо рішення президента про розпуск Ради незаконно, всі політичні сили, які борються не за владу, не за мандати, а за інтереси людей, повинні брати участь у виборах, для того щоб реалізувати те, що необхідно сьогодні людям.

"І в першу чергу – це рівень доходів і добробут наших людей. Це світ, це припинення бойових дій. Вони повинні вступити в боротьбу. І боротися за те, щоб прийти в парламент і реалізувати ось ці всі обставини, які потрібні людям. Все те, що сьогодні чекають люди від влади. Вони чекали це від президента і продовжують чекати і від виборів парламенту. Вони чекають це від нового парламенту. Тому абсурди можуть бути, але реальність, вона є реальністю. Треба не говорити, а робити. А робити – це значить вступити в боротьбу і брати участь у виборах", – підкреслив Медведчук.

 

  • Facebook