Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Із влади повинні бути "вичищені" всі, у кого є подвійне громадянство!

 ...

У багатьох представників нинішньої влади є подвійне громадянство. У зв'язку з цим політична сила "Опозиційна платформа -–За життя" вимагатиме проведення розслідування, зокрема, громадянства представників пропрезидентської сили "Слуга народу" і їх пояснень, на яку країну вони працюють і якого народу вони "слуги".

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Скажу по-людськи: якщо у людини паспорт іншої країни, він не повинен перебувати у державній владі України з однієї простої причини: якщо у тебе в будь-якої з країн є матеріальні інтереси або нерухомість (як це у багатьох наших" можновладців "), то ти більше вболіваєш за ту країну, де твої гроші, де твоя нерухомість і де твій паспорт", – пояснив політик.

Вадим Рабинович підкреслив: "Я особисто нікому не заважаю мати п'ять-шість паспортів - майте скільки хочете, якщо ви бізнесмен, якщо ви ще хтось. А ось у владі, в рішенні ключових питань держави не мають права бути людей, у яких інше громадянство".

"Подвійне громадянство ключових Міністрів,"слуг народу", того ж Абромавічус, який сидить в" Укроборонпрому", – це неприпустима і страшна річ! Тому тепер ми будемо вимагати розслідування громадянства "слуг народу", щоб вони пояснили, на яку країну вони працюють і якого народу вони "слуги", – підкреслив Вадим Рабинович.

Політик не виключає, що "може, саме тому так легко продається українська земля, може, саме тому ми непідйомні борги звалили на свій народ і продовжуємо платити на Захід, тільки для того, щоб, очевидно, у них зміцнювалося там матеріальне становище або довіру в тій країні, чий паспорт вони мають".

"Я, до речі, недавно почув у парламенті від представника" Слуги народу ", що у мене є ізраїльське громадянство. У зв'язку з цим я хочу ще раз сказати цим баранів: я подав запит з вимогою, щоб ті, хто мене в цьому звинувачує, показали і довели моє подвійне громадянство. І я буду прав на 100%, тому що крім українського, ніякого іншого паспорта у мене немає!" – підкреслив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя".

"З влада повинна бути" вичищені "все, у кого є другий, третій паспорт! Ідіть в бізнес і працюйте, там воно вам не завадить, але з влади повинні бути вичищені всі, хто має подвійне громадянство!" – резюмував Вадим Рабинович.

  • Facebook
>