Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Влада має не кошмарити і душити бізнес, а зняти з нього податки і перевірки, дати людям заробляти

 ...

Українська податкова політика потребує реформування. Держава повинна сприяти розвитку підприємництва та багатства людей, а не заганяти бізнес в тінь регулярними перевірками і високими податками. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна". 

"Існує таке поняття, як "економічні закони". Потрібно розуміти, що навіть якщо люди, взявшись за руки, співатимуть на біржі, то це нічого не дасть для економіки! Природно, що при підвищенні податків економіка йде в тінь. Це основа основ! А правильно дати людям можливість працювати і заробляти. Для цього потрібно на два роки звільнити від податків середні і малі підприємства і заборонити взагалі усілякі перевірки. Не потрібно лізти до підприємця! Нам не потрібні зайві перевірочні служби!", – підкреслив парламентарій.

Політик упевнений, що високі податки і тиск контролюючих органів не сприяють розвитку підприємництва та йому "як ніколи потрібен ковток повітря".

"Податкові канікули і мораторій на перевірки обіцяли все влади, але ні одна з них цього не зробила. Зате ми бачимо, як силові структури займаються бізнесом, а доходи від боротьби з корупцією в той же час мінімальні. В країні неможливо спокійно працювати. Якщо ти займаєшся бізнесом то, тебе душать двісті чоловік, які за своє життя нічого не створили", – обурився народний депутат.

Засновник "Опозиційної платформи – За життя" вважає, що потрібно змінити розподіл ролей між політичними опонентами, де опозиція зможе реально контролювати владу.

"Проблема в тому, що у нас партія, перемогла на виборах, приходить до влади і веде себе як "татаро-монгольське іго", знищує економіку, ставлячи на потоки своїх людей. Ці люди висмоктують кров з країни, відбиваючи гроші, витрачені під час виборчої кампанії. Я пропоную просту модель: потрібно розділити економіку і політику. Перемогла на виборах партія повинна залишити за собою економічний блок, а опозиція – силові структури для контролю влади. Сьогодні ж наші чесні володарі і перевіряючі з одного човна. Виходить, що злодії залишилися один на один з нашим загальної української скарбничкою - державним бюджетом. Кабмін не звітує перед народом за витрачені гроші. Як таке може бути? Нас просто завоювали і використовують! При цьому вони хочуть переобратися, щоб ще грабувати. Потрібно це зупинити! Наше щастя і перемога в наших руках! Давайте один раз в житті зробимо прагматичний вибір – і виберемо розвиток, багатство, життя!", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook