Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Україні потрібен аудит, який покаже, "хуізхто" і скільки сперли "патріоти"

 ...

Довіра українців до тих, хто ще вчора виводив їх на Майдан, хто обіцяв процвітання і привести в Європу і НАТО, стрімко падає. Таку тенденцію демонструють результати останніх соціологічних досліджень. Це говорить про те, що люди все більше правильно відповідають на питання "хуіз хто". Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі програми "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Умовно кажучи, щоп, рийшовши до влади на патріотичних гаслах хороший музикант і співак Вакарчук, знову йде з парламенту, оскільки розуміє, що українці почали відокремлювати зерна від плевел. Розривали на собі сорочки партії сьогодні розуміють – їх правлінню приходить кінець", – вважає політик.

Вадим Рабинович запропонував:

"Нехай поведуть на вибори свої політсили Андрій Парубій (поки його не посадили), В'ятрович, Гонтарева, і ми подивимося, скільки людей за них проголосують! Вони думали, що вічно будуть дурити народ, але задумом їм не судилося реалізуватися – не вийде!".

Тому, впевнений політик, в Україні все буде добре.

"Ми потихеньку почали розбиратися, хто є хто і в політиці, і в економіці, і в житті", – упевнений Вадим Рабинович.

Окрема порція критики дісталася від співголови партії "Опозиційна платформа – За життя" та нинішньої влади, зокрема, Ользі Василевській-Смаглюк – колишньому журналісту, а нині народному депутату від партії "Слуга народу", голові Тимчасової слідчої комісії з перевірки телеканалів ZIK, NewsONE і "112 Україна".

"Те, що несе "вихованець" телеканалу "1 + 1", а нині депутат Василевська-Смаглюк – це нонсенс. І все ж в своїх заявах вона перевершила саму себе: "У нас в країні настільки сильна свобода слова, що пора її приглушити з поваги до президента". Виходить, всім нам треба закрити рот виключно з поваги до президента?! Так на це "лизання" противно ж дивитися!" – зізнався Вадим Рабинович.

Народного депутата обурює те, що "прийшла до влади молода команда не виконує свої обіцянки, не будує країну, а вчить всіх нас, як правильно вилизувати президента".

"Так цим займається половина країни, і в цій справі така конкуренція, що тій же Василевській-Смаглюк ще потрібно підучитися!" – з іронією зауважив політик.

У зв'язку з цим співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" порадив усім, хто сьогодні при владі:

"Припиняйте виконувати чиїсь замовлення по знищенню неугодних, в тому числі і ЗМІ. Давайте в терміновому порядку проведемо аудит держави і подивимося, скільки сперли "патріоти".

"Не можна дозволяти обкрадати кожній новій владі країну і зважати все на чергових "попередників". Скільки ж ми можемо годувати цих "попередників"? Пора з цим закінчувати", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook
>