Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Тарифи повинні бути "підйомними", а пенсіонерів треба звільнити від їх сплати"

 ...

Тарифи необхідно привести у відповідність з платоспроможністю українців. Зараз частка комунальних послуг в доходах громадян становить понад 30% і в кілька разів перевищує аналогічний показник у Німеччині чи Ізраїлі. А пенсіонерів взагалі слід звільнити від плати за комунальні послуги, і подібний законопроект поданий мною в Раду, зазначає лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Восени, незважаючи на те, що заборгованість по комуналці вже перевищила 40 млрд. гривень, уряд в черговий раз збирається підвищити тариф на газ.

"Уряд йде на поводу у міжнародних фінансових організацій, перш за все МВФ, які вимагають прив'язати ці тарифи до імпортного паритету, тобто до природного газу, якби ми його імпортували", - пояснив економічний експерт Віктор Скаршевський.

Вадим Рабінович переконаний: з огляду на обсяги видобутку природного газу в Україні, ми можемо дозволити собі зниження тарифів, а також її скасування для людей пенсійного віку, як це зроблено в деяких сусідніх країнах.

"Ми з вами видобуваємо 20,4 млрд. кубів газу. За конституцією це наш національний газ. Всі ми разом, скільки нас не є, разом з усіма бюджетними організаціями, споживаємо лише 15,4 млрд. у собівартості 2,5 тис. грн.", - заявляє лідер партії" За життя "Вадим Рабинович.

"Якщо цей газ власного видобутку направити на потреби населення, то, звичайно, ціна може бути знижена в 2-3 рази, і при цьому видобуток газу залишиться рентабельною ", - упевнений екс-міністр економіки України, член партії" За життя " Віктор Суслов.

Автоматично зі зниженням тарифів на газ знизяться і тарифи на тепло і гаряче водопостачання. А з пенсіонерів в партії пропонують взагалі зняти комуналку, і гасити її за рахунок субсидій держбюджету.

 

  • Facebook