Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович про шоу "Кандидат": "Телеглядачі та ми разом з ними обрали дійсно "народного кандидата" і він отримає місце в партії "За життя"

 ...

Переможцем соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат" після дебатів фіналістів в прямому ефірі телеканалу "112 Україна" стала Ірина Майстер з Василькова Київської області. За неї проголосували 36% телеглядачів, а також кращої її назвали провідні шоу народні депутати України Вадим Рабінович, лідер партії "За життя", Нестор Шуфрич, партія "За життя", і телеведуча каналу "112 Україна" Анна Степанець.

Ірина Майстер за умовами реаліті-шоу отримує місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також річне навчання в Стенфордському університеті (США).

Протягом декількох місяців учасники змагалися за право стати народним депутатом, проходячи різні випробування і виконуючи завдання. Кожну тиждень з шоу вибував один з кандидатів. У фінал проекту з 12 учасників пройшли 4 найсильніших: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко та Ірина Майстер.

"Мета цього проекту - відібрати кращого кандидата. Але це не моє завдання, це задача всіх телеглядачів. Вони і голосували за своїх фаворитів у це неділю. І тепер в партію ми запрошуємо по-справжньому "народного кандидата", - завив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Він також вважає, що проект "Кандидат" - це хороший досвід створення соціального ліфта, який познайомив країну з новими особами з регіонів і дозволив підключити їх до політичних процесів в Україні.

"Я не знаю інших таких проектів, на яких люди змогли б себе проявити подібним чином. Їх бачила вся країна, і ми бачили, як все це відбувалося. Мені дуже сподобався цей проект. Я працював з хлопцями майже три місяці, і вважаю, що у нас росте блискуча молодь! Потрібно йти в народ, робити ось такі соціальні ліфти, піднімати людей з регіонів. Всі учасники – дуже гідні люди. Мені ці хлопці подобаються, думаю, що вони всі будуть працювати в партії "За життя". Навіть ті, хто вибули з проекту, вже почали працювати в наших регіональних організаціях, - і це дійсно новий підхід до формування нових політиків ", - переконаний Вадим Рабінович.

 

  • Facebook