Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Юрій Бойко: Ми маємо план врегулювання ситуації в Донбасі та виходу країни з кризи

 ...

Сьогодні ми чуємо безліч заяв про майбутні зміни, але коли доходить до справ, то бачимо, що новоспеченою владою не було зроблено жодних конкретних дій для вирішення першочергових проблем, головною з яких залишається питання припинення бойових дій на південному сході країни та встановлення миру в Україні. Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, відповідаючи на питання журналістів.

"У нашої політичної сили є реалістичний план врегулювання ситуації в Донбасі та виходу країни з кризи. Наш план-концепція повністю відповідає Мінським угодам, знаходить розуміння й підтримку і в Луганську, і в Донецьку, і в Москві. Конкретних рішень не прийняли лише представники української влади. Ми прекрасно розуміємо, що без прямих переговорів з представниками РФ та керівництвом невизнаних республік відновлення миру неможливе. І ми готові почати переговорний процес, без огляду на свої рейтинги", – сказав Юрій Бойко.

"Люди – наш головний пріоритет. Тому що люди, які опинилися і на контрольованій, і на непідконтрольній території, доведені до відчаю. Шостий рік війни. Людські втрати, зруйновані будинки, знищена інфраструктура, сім'ї розірвані політиками-яструбами на частини. Як і скільки можна ще це терпіти ?! Ми йдемо на вибори, щоб вимоги українців про мир були почуті, щоб перегорнути цю страшну сторінку горя та втрат і розпочати відновлювати Донбас, відновлювати Україну. З цим наша Команда Миру йде на вибори", – підкреслив Юрій Бойко.

Згідно з усіма соціологічними опитуваннями, з тих, хто визначилися й готові проголосувати на виборах 21 липня, ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ підтримують більше 12% виборців. Вона впевнено посідає друге місце в рейтингу партій-фаворитів парламентських перегонів.

Перше місце у "Слуги народу" – партію готові підтримати 47,6% опитаних, "Європейську солідарність" – 8,8%, "Батьківщину" – 8,7%, "Голос" – 6,8%, "Силу і честь" 4,1% респондентів. У Опозиційного блоку – показник нижче статистичної похибки – 1,6%.

 

 

  • Facebook
>