Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович про скорочення нардепів: Дивлюсь я на залу і думку гадаю: "Чим їх там менше, тим краще!"

 ...

"Народні депутати фракції "Опозиційна платформа – За життя" готові підтримувати владу в прийнятті правильних для країни рішень. Ми підтримали скорочення кількості депутатів, підтримаємо і мир, і зниження тарифів. Нехай вносять наші пропозиції до сесійної зали Верховної Ради!"

Так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович прокоментував голосування його фракції за рішення про скорочення числа народних депутатів в ефірі програми "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Наша партія з задоволенням буде підтримувати "слуг народу" з позитивними рішеннями, які вплинуть позитивно на долі українців. Вони прийняли рішення зменшити кількість народних депутатів в парламенті і ми – "Опозиційна платформа – За життя" –їх в цьому підтримали. Ми також обіцяли своїм виборцям підтримати пропорційну систему, тому що "мажоритарка" – це рабська система, при якій депутатів від округів скуповували", – заявив політик.

За його словами, "зміни до виборчого закону – це, безумовно, перехід на новий якісний рівень, а й скорочення депутатського корпусу до 300 – не ідеал".

"І трьохсот депутатів, по-моєму, багато! "Дивлюсь я на залу і думку гадаю: чим їх (депутатів, – авт.) там менше, тим краще!". У сесійній залі цілком можуть працювати і 100 чоловік, але поки скоротили до 300 – на 150 дурнів вже менше... Потім скоротимо і до 100! І буде правильно!" – підкреслив Вадим Рабинович.

Парламентарій вважає, що немає нічого ганебного в тому, що його партія, будучи опозицією по відношенню до "слуг" у Раді, "підтримує розумні рішення нинішньої влади".

"Мені смішно, коли нам приписують коаліційний союз із правлячою партією. Так, ми зі "слугами" – коаліція, але в тому випадку, якщо влада має намір прийняти розумне рішення. Повірте мені, якщо "Слуга народу" нам запропонує проголосувати за негайне встановлення миру на Донбасі, то всі 44 народних депутати нашої фракції обов'язково підтримають це рішення, незважаючи на наші політичні розбіжності! Якщо влада запропонує нам не просто продати українську землю, а створити Земельний банк і встановити цивілізовані правила для поводження з землею, то 44 голоси від "Опозиційної платформи – За життя" вона отримає! Якщо "слуги" запропонують завтра знизити тарифи, як це пропонується в нашому законопроекті, то вони відразу отримають нашу підтримку! Якщо вони підтримають мій законопроект про передачу лікарні "Феофанія" дітям, то наша партія їх теж підтримає. Але, мабуть, молодим "слугам" лікарня потрібніше, ніж хворим дітям...", – зауважив співголова "Опозиційної платформи – За життя".

Прокоментував Вадим Рабинович і чутки про можливі дострокові парламентські вибори, які нібито можуть відбудуться вже в цьому році.

"На жаль, "слуги"навряд чи добровільно підуть на дострокові парламентські вибори. Це в перші дні роботи Ради цього скликання члени пропрезидентської фракції були такі бадьорі і впевнені в собі. Зараз же вони інші, а ближче до осені і після місцевих виборів, коли вони не пройдуть ні в одну місцеву раду при такій політиці, і зовсім "закінчаться самі по собі"...", – вважає народний депутат.

При цьому він нагадав, що Верховну Раду України восьмого скликання президент Володимир Зеленський розпустив зі словами: "Парламент, який підтримують 10% населення і не користується довірою громадян, повинен піти!".

"І ось, коли у них – у "слуг" – буде підтримка на рівні 10%, я обов'язково нагадаю їм цю цитату!" – пообіцяв Вадим Рабинович.

  • Facebook
>