Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Продаж землі України стане катастрофою!

 ...

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович закликав Президента, Верховну Раду, уряд відмовитися від ідеї продажу української землі.

"Є багато питань, які важливо піднімати. Але я хотів би зупинитися на головному: остаточно підтверджена готовність нової влади почати процес продажу української землі. Більш того, вже встановлено термін – до 1 грудня поточного року", – заявив Вадим Рабинович, виступаючи з парламентської трибуни у вівторок, 2 вересня.

У зв'язку з цим Вадим Рабинович поставив нової влади кілька питань.

"По-перше: де ж референдум, без проведення якого ви обіцяли не робити подібних кроків? По-друге, розумієте ви – в першу чергу ті, хто зараз сидить в цьому залі, – що в сьогоднішній злиденній і пограбованій Україні землю скуплять аж ніяк не рядові громадяни нашої держави? Більш того, земля – не розграбоване, що не розкрадене багатство України – перестане бути власністю народу України. А розповіді про те, як ми добре заживемо, продавши свою землю, – їх я і коментувати не хочу", – заявив народний депутат.

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" процитував витяги з 13-й статті Конституції України, де записано: "Земля України є об'єктом права власності українського народу... Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству".

"Це наша Конституція – подобається це комусь чи ні, – заявив Вадим Рабинович. – Тому, перш ніж вводити її продаж, "слугам народу" непогано було б порадитися з господарем – українським народом – шляхом проведення всенародного референдуму. Підкреслюю, це саме відповідальне рішення можливо за всю історію України".

"Хочу, щоб всі відчули: багато безглуздих "покращень" з часом можна скасувати, але продаж землі України стане катастрофою!" – підкреслив Вадим Рабинович.

Народний депутат також звернув увагу на те, що "існування держави можливе завдяки ряду життєво важливих речей, експериментувати над якими не можна!".

"Земля України є тим, з чим не можна грати. Тисячі раз, зваживши всі "за" і "проти", усвідомивши всі ризики, можна робити якісь кроки щодо землі. А тим більше, такий крок, як її продаж. Землю України не можна продати – ні під Новий рік, ні під 1 грудня, – її взагалі не можна продавати – це не подарунок до свята!" – підкреслив Вадим Рабинович, закликавши владу вдуматися в те, що вона творить.

 

  • Facebook