Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Україна повинна припинити брати кредити МВФ – підрахували й послали подалі! – Вадим Рабинович

 ...

Для того, щоб Україна почала демонструвати зростання економіки, майбутня українська влада повинна припинити запозичення у Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це заявив народний депутат України ("Опозиційна платформа – За життя") Вадим Рабинович в ефірі програми "Велика інтерв'ю з великим політиком" на телеканалі "112 Україна".

За словами Рабиновича, Україна повинна якомога швидше припинити брати кредити у МВФ, що дозволить вже за рік продемонструвати економічне зростання. Таке рішення він назвав непопулярним і складним, але не для народу і України, а для західних партнерів України. 

"Нам потрібен один рік, щоб відновити все зруйноване цими недоумками. І вже наступний за ним рік буде роком підйому. Для цього нам потрібно зробити непопулярні, складні речі. Але речі непопулярні не для наших людей, а для наших партнерів. Перше – нам потрібно вигнати МВФ з країни", – заявив політик.

Рабинович додав, що майбутня влада України повинна пояснити МВФ, що не потребує такої партнерство, яке невигідно самим українцям.

"Ми повинні сказати їм: "Те, що ви нам пропонуєте, нам не потрібно". Чому? Вони поставили нас на перше місце в світі за рівнем корупції – і нескінченно дають гроші найбільш корумпованою структурою в світі. Це, припустимо, якщо знати, що людина – наркозалежний, але продовжувати давати йому гроші для більш глибокого занурення в цю саму залежність", – заявив парламентарій.

Також Рабинович заявив, що Україна в наступному році повинна заплатити 12 мільярдів доларів за відсотками за кредити від МВФ.

"Ми повинні в цьому році заплатити 12 мільярдів доларів тільки за відсотками. Поділіть їх на українців – і сміливо відправляйте їх всіх подалі!", – підсумував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook