Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Волонтери допомагають з оновленням дитячого майданчика протитуберкульозного диспансеру (ВІДЕО)

 ...

Старі гойдалки, понівечені лави, зламані каруселі й такі ж альтанки. Дитячий майданчик протитуберкульозного диспансеру не бачив оновлення вже кількадесят років. Лікарі переповідають: через аварійність майданчику боялися відпускати дітей на вулицю. За підтримкою звернулися до волонтерів.

Світлана Євтєєва, завідувачка дитячого відділення Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру:

"Привезли з собою фарбу, пофарбували паркан, дитячі гойдалки, альтанки. Провели ремонт майданчиків, дитячих сідушок".

Тамара Борисова, волонтерка:

"Дітям тут жити, саме жити, місяцями, все літо і іноді навіть роками, є такі діти які лікуються понад 8 місяців: і 12, і 14 місяців. Діти мають всебічно розвиватися, гуляти на свіжому повітрі, а гуляти на свіжому повітрі поміж гвіздків, іржавих дощок, поламаних дерев'яних брусків важко".

До допомоги став і "вільнодемократівець" Олександр Згіблов. Той взяв на себе заміну дерев'яного покриття майданчика.

Олександр Згіблов, депутат міської ради:

"Ми привезли всі дошки і всі дерев'яні вироби, які потребуються для повної заміни поверхні, які вже зносилися. Адже вони тут стоять на свіжому повітрі і їх треба поставити нові. Захистити їх різними спецзасобами протигрибковими і пофарбувати, щоб воно служило дітям якомога довше".

Поза тим, уже найближчим часом хоче повністю оновити дитячий майданчик сучасними гойдалками, каруселями й гірками.

Олександр Згіблов, депутат міської ради:

"Ми готові виготовити ці вироби, виготовити за собівартістю, але треба трошки коштів на метал, на оплату праці наших працівників і встановити тут для діток, щоб вони на більш сучасному і кращому обладнанні гралися на вулиці".

Фінансової підтримки чи сприяння в обновах шукатимуть ще в народних депутатів, меценатів і волонтерів. Аби капітально оновити подвір'я.

 

 

  • Facebook