Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські "УКРОПи" побували на всеукраїнському з'їзді партії (ФОТО)

 ...

У суботу, 12 вересня, у Києві відбувся з'їзд партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП". Черкащину на заході представляли голова Черкаської обласної організації партії Руслан Зоря, заступник голови Андрій Сегеда, Уманської міської організації Володимир Нетяга, активіст-підприємець Олександр Соколовський, канівський активіст, учасник АТО Олександр Рябошлик, представники міст і районів області.

З'їзд ухвалив рішення взяти участь у виборах до місцевих рад по всій Україні, повідомили vikka.ua у прес-службі обласного "УКРОПу".

"Основними засадами політичної платформи УКРОПу є побудова української економіки на принципах рівноправної конкуренції, утворення конституційних зборів, скорочення кількості депутатів і чиновників до мінімуму, підконтрольність їхніх рішень громадянському суспільству, гарантування національної безпеки правом громадян на володіння і носіння зброї. Зараз багато говорять про форму, про зовнішню атрибутику партії, фінансування. Але головне – це суть. Суть – це наша ідеологічна платформа. Ми – не проект, ми – партія, яка створюється надовго", – заявив на з'їзді керівник політради Геннадій Корбан.

Натомість очільник обласного "УКРОПу" Руслан Зоря зазначив, що партія не лише запроваджує нові стандарти в українській політиці, але й виступає за очищення усіх гілок влади від корупціонерів та має перезавантажити системи політичних партій, що "мають жити виключно на прозорі внески своїх прихильників".

"УКРОП – за передавання влади громадам, звільнення економіки від олігархів і монополістів, створення професійної контрактної армії та добровольчого корпусу, за нову Конституцію та поступове обнуління й кодифікацію законодавства. У питанні війни на Сході в УКРОПі категоричні: жодних "договорняків" з окупантами і сепаратистами і Гаазький трибунал для тих, хто розв'язав цю війну і посилає наших хлопців на смерть", – говорять Зоря.

Крім того, на з'їзді було наголошено, що лідер партії буде змінюватися щороку, до лав партії буде набиратися молодь, діятимуть "соціальні ліфти", рейтингування, і кожна людина, яка себе проявлятиме, матиме кар'єрне зростання.

"Із цією командою ідуть на вибори ветерани АТО як із добровольчих батальйонів, так і з регулярної армії, – говорить активіст партії Андрій Сегеда. – Лідери й активісти УКРОПу насправді захистили Україну від повномасштабної війни, зупинивши її на порозі Дніпропетровської області. Вірю, що й сьогодні вони зможуть захистити країну та побудувати нову державу Україну".

  • Facebook