Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Слуги народу" стали господарям. Що господар хотів, те і дав!"

 ...

Політична партія "Опозиційна партія - За життя" висуне свого кандидата на посаду заступника голови Верховної Ради України в середу, 28 серпня. Про це заявив обраний народний депутат, співголова політичної сили Вадим Рабінович у вівторок після засідання робочої групи.

"Нашого кандидата на посаду віце-спікера ми висунемо завтра, як і всі інші фракції", - уточнив політик. 

Що стосується комітетів, Вадим Рабінович з жалем зазначив, що "опозиції не дісталося жодного керівного поста в бюджетному, інформаційному комітеті, комітеті з прав людини. Те, що повинна отримувати опозиція, ми не отримали!"

З іншого боку, продовжив співголова "Опозиційної платформи - За життя", "ми постаралися зробити все, щоб можна було захистити інтереси наших виборців у всіх комітетах - наші представники присутні в кожному з комітетів парламенту. А Нестор Іванович Шуфрич буде керівником комітету з питань свободи слова".

Вадим Рабінович також повідомив, що "непомірну владу в комітетах отримав "Голос", але це і зрозуміло, тому що сателітам і попутникам потрібно допомагати. Вони отримали 13 посад, хоча отримали мінімальну підтримку на виборах серед тих партій, які потрапили в Раду".

"Про що говорять представники "ЄС" Порошенка мені незрозуміло. На мій погляд, вони взагалі повинні мовчати і радіти тому, що ще не сидять. Ті, хто кинув нас у війну, вбив економіку, ще просять комітети і скаржаться, що їм щось там не дають!" - обурився політик.

""Слуги народу" стали господарями. Що господар хотів, то і дав! Об'єктивності заради слід сказати, що і лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, і його помічник Руслан Стефанчук під час переговорів вели себе досить толерантно і проявляли незвичайну для молодих політиків мудрість. Свої рішення вони продавили, звичайно, і нас це не влаштовує, але ми отримали хоча б ті посади, які допоможуть нам захистити інтереси наших виборців", - заявив Вадим Рабінович.

За його словами, опозиція не боролася за крісла в сесійній залі, "а намагалася домогтися впливу". "Ми працевлаштували в профільні комітети тих людей, які покликані там працювати, виходячи з професійних якостей. Ось це результат!" - підкреслив він.

"Не дивлячись на те, що ми на виборах в Донецькій і Луганській областях перемогли і за нас проголосувало більшість, ми, на жаль, не отримали жодної керівної посади в комітеті по реінтеграції Донбасу. Але ми будемо брати якістю і делегували туди трьох наших депутатів - Юрія Бойка, Віктора Медведчука і мене. Думаю, що нам вдасться і без посад відстоювати в комітеті інтереси наших виборців з Донецька і Луганська. Не хвилюйтеся, ми з вами!" - резюмував співголова "Опозиційної платформи - За життя".

 

 

  • Facebook