Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Новоявлені депутати посадили дупи в крісла і думають, що заживуть. Не вийде!" – Вадим Рабинович

 ...

Влада будь-що-будь намагається продати українську землю. І тільки завдяки колосальному опору з боку опозиції їй досі не вдалося здійснити вбивчі для країни і її громадян плани.

Впевненість в цьому висловив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в кулуарах Верховної Ради в середу, 5 лютого.

"По землі ситуація проста: влада хоче її продати. Але ми – опозиція – робимо свою роботу і не дозволяємо здійснити цей убивчий для країни і людей план. Ми не дали владі продати землю до нового року, а зараз вимагаємо розгляду всіх наших поправок, на що піде мінімум два тижні. І це по закону! А піти проти закону ми їм просто не дозволяємо", – розповів політик.

Вадим Рабинович навіть запропонував план розгляду правок:

"Давайте завтра розглянемо триста правок від Юлії Володимирівни Тимошенко, потім – від Порошенка, потім – 4 тисячі наших, а вже потім повернемося до розгляду цього закону. І будь-які розмови про те, що до розгляду цього закону повернемося вже завтра-післязавтра, виключені!"

Втім, якщо це сталося, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", за його визнанням, "був щасливий", пояснивши, що "в такому разі Конституційний суд точно скасував би рішення влади про продаж землі".

"Так ми і не приховуємо – ми внесли тисячі правок для того, щоб якомога довше тягнути час. Може, представники влади все-таки одумаються, послухають людей, що продаж землі – це злочин", – заявив парламентарій, висловивши впевненість, що на цьому тижні земля не буде продана, наступний тиждень – не сесійний, "а люди нехай приходять під будівлю Ради і відстоюють свою землю".

У будь-якому випадку народні депутати вже сьогодні перелякані – вони бояться дострокових виборів, стверджує Вадим Рабинович.

"Вони вже бігають по Верховній Раді, боячись перевиборів. Звичайно, вони будуть проти. Дупи свої посадили в крісла депутатів і думають, що заживуть. Не вийде! І дай Бог, чим раніше каденція цієї Ради закінчиться, тим краще! Нехай бояться. Вибори будуть!" – попередив політик.

В контексті цього Вадим Рабинович прокоментував рішення Верховної Ради скоротити кількість народних депутатів.

"300 парламентаріїв – це теж багато, вистачить і 100 осіб! Адже більшій кількості народних депутатів у Раді робити нічого! 90% – це дармоїди, а реально працюють 25 осіб", – резюмував Вадим Рабинович.

  • Facebook
>