Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Стара та нова влада продовжують судову війну проти Юрія Бойка та його політичної сили

 ...

 

Заява партії

Сьогодні представники старої та нової влади, котрі знаходяться в змові, подали черговий позов з метою перешкодити участі Юрія Бойка у виборах. Політичні шахраї звернулися до Шостого апеляційного адміністративного суду з вимогою скасувати рішення Центральної виборчої комісії про реєстрацію Бойка Юрія Анатолійовича кандидатом в народні депутати за виборчим списком партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Причина юридичної істерики супротивників і конкурентів зрозуміла. Це зростаюча підтримка нашої партії громадянами України. Наші конкуренти не можуть змиритися з високою довірою громадян особисто до Юрія Бойка як Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і кандидата на пост прем'єр-міністра України. Їх дії доводять тільки одне – ми єдина опозиційна партія в Україні".

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що ніяких правових підстав для відмови в реєстрації Юрія Анатолійовича Бойка кандидатом в депутати не існує. Ми висловлюємо повну підтримку Співголові нашої партії і готові брати участь в будь-яких судових розглядах з цього питання.

Ми знаємо, в чиїх інтересах діють донощики і аферисти. Ще раз підкреслюємо: їхні жалюгідні спроби перешкодити діяльності нашої партії приречені на провал. Ми будемо продовжувати боротьбу за права та інтереси українських громадян. Тільки ми забезпечимо Україні мир!

 

 

  • Facebook
>