Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович запропонував одночасно зняти недоторканість з депутатів, президента і суддів

 ...

Недоторканність потрібно скасовувати одночасно для всіх державних посад – і президента, і депутатів, і суддів, інакше опозиціонери позбудуться свого єдиного захисту. Таку думку висловив лідер партії "За життя" та народний депутат Вадим Рабінович в ефірі своєї авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна".

"Потрібно зняти недоторканність одночасно з президента, суддів і депутатів. Чому одночасно? Якщо ми сьогодні знімемо її тільки з депутатів, тоді всі вони, включаючи прибиральницю, за будь-який закон голосуватимуть за вказівкою президента. Інакше в умовах "чудової" роботи правоохоронних органів, у незгодних тут же виявлять в кишені якусь "гаубицю", – вважає парламентарій.

Він також зазначив, що, незважаючи на кілька прикладів, коли з депутатів знімали недоторканність, ні для кого з них не було наслідків і жоден народний обранець в результаті так і не був притягнутий до кримінальної відповідальності.

"Хочу, щоб ви мене по-людськи зрозуміли. Депутатська недоторканність особливо нічого не дала, тому навіть коли знімали з народних обранців недоторканність, нікого в кінцевому рахунку все одно не посадили ", – заявив політик.

При цьому лідер партії "За життя" впевнений, що зняття недоторканності розв’яже руки корумпованим правоохоронцям і буде використовуватися як можливість чинити тиск на опозиційних депутатів.

"Сьогодні, при тій продажності, яка існує в правоохоронній системі, єдиний мінімальний захист у опозиціонера – це ось ця депутатська книжечка. Я вважаю, що недоторканність дійсно абсолютно не потрібна, але тільки в умовах рівної, чесної, демократичної системи", – підсумував Вадим Рабінович.

  • Facebook