Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах презентували нову гімнастичну залу, реконструйовану з колишнього кінотеатру "Мир" (ВІДЕО)

 ...

Майже рік роботи – і Черкаси отримали сучасний спортивний об’єкт. Напередодні в місті урочисто презентували новий гімнастичний комплекс. До відкриття ще година – а юні спортсмени вже тестують інвентар. Однолітки Анна й Марія у гімнастиці вже кілька років. Нові стіни, кажуть, надихають на якіснішу підготовку.

Марія, гімнастка:

"Мені дуже сподобався зал. Тут все таке красиве. І я захотіла одразу займатися".

Анна, гімнастка:

"Більше подобається. Тут три поверхи і є хореографія. М’якіша доріжка, а в тому залі – була тверда. Більше почала займатися, трудитися".

Спортивній школі цих вихованок уже 53 роки. Увесь цей час діти тренувалися в чужих приміщеннях. Рік тому орендну плату для юних гімнастів встановили погодинно, що значно обмежило часові можливості тренувань.

Тетяна Бордовська, директорка КДЮСШ "Спартак" ЧМР:

"Якісне обладнання – це успіх спортсменів. Сучасний інвентар надає можливість виконувати вправи складних елементів і виконувати вдало гімнастичні вправи. Спортсмен буде відпрацьовувати довше: це не буде пов’язано з оплатою оренди".

Нові стіни дадуть прихисток трьомстам дітям, виховувати яких будуть 14 місцевих тренерів. Втілили гімнастичний комплекс, реконструювавши старий кінотеатр "Мир". На ремонт та спеціальний інвентар для гімнастів використали 14,5 мільйонів гривень. 55% із них надали з державного бюджету. Решта – із міського. Відкривати спортивну обнову зійшлися черкаські чиновники й містяни. Завітав і лідер "Свободи" – Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок, лідер ВО "Свобода":

"Якщо абстрагуватися від усього, то все, що ми робимо, – заради майбутнього, заради наших дітей і наших внуків. Ми хочемо, щоб українські діти мали всі можливості, щоб позитивно розвиватися. І спорт – одна з таких частин. 300 дітей ходитимуть на тренування в цей гімнастичний комплекс. Дехто з них стане професійним спортсменом і буде прославляти нашу країну, а дехто – просто для фізкультури, можливості попрацювати над своїм тілом".

Втілювати плани головного "свободівця" у Черкасах взялася його команда. У ній і профільні чиновники, й заступники міського голови. Ті акцентують: робитимуть усе не лише для розвитку професійного спорту, а й для любительського. Аби кожен містянин міг займатися навіть у власному дворі.

Юрій Ботнар, заступник міського голови:

"Ми й надалі для цього відкриватимемо гімнастичні комплекси, льодові комплекси, стелитимемо футбольні поля, стелитимемо боксерські ринги і, власне, розвиватимемо спорт загалом. Адже очевидно, що наше місто має бути спортивним. І очевидно – що чим більше грошей ми витратимо на спорт, тим менше доведеться витрачати на медицину".

Сергій Воронов, директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР:

"Підтримуємо всі ініціативи на Центральному стадіоні. Реконструкція басейну. Також – реконструкція там нового майданчика, який ми будемо скоро відкривати. До кінця цього року, на початку наступного – два майданчики спортивні для гри у футбол буде відкрито в наших школах".

Тим часом у нововідкритому гімнастичному комплексі вже киплять тренування. Тренери переконують: із новим і таким якісним інвентарем та часовим безлімітом на підготовку – результати їхніх вихованців злетять догори.

 

  • Facebook