Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Мураєв і Садовий – два технічних проекти банкової"

 ...

 

Висунення в президенти мера Львова Андрія Садового та народного депутата Євгенія Мураєва - підсумок спецоперації політтехнологів Адміністрації президента. Таку думку висловив народний депутат і лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович в авторській передачі "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна".

За його словами, зараз в АП вирішили просувати в президенти Садового і Мураєва, щоб відібрати голоси у інших політиків.

"Ось зараз кандидат Садовий розвісив борди з написом" Наступний ". Сміттєвий король, людина, яка в своєму місті не зміг нічого зробити, найбагатша людина в першому пункті своєї програми пропонує повернути Саакашвілі. Ось ви, два дурня, будете бігати один за одним по дахах. Почитайте того ж Добродомова, який жив у Львові і розповідає, що собою представляє пан Садовий. При Ющенко Садовий був його найкращим другом, при Януковичі − теж, сьогодні − та ж історія", −  зазначив народний депутат.

Політик нагадав, що на минулих парламентських і місцевих виборах партія "Самопоміч" отримала досить непоганий результат, яким не зуміла ефективно скористатися.

"Люди якось Садовому повірили, оцьому його" візьми і зроби ". тепер дивимося. У Київраді главу фракції звинуватили в крадіжці і фракцію розпустили. Те ж трапилося ще в трьох областях. Тобто злодій на злодієві, а очолює це все головний сміттєвий злодій Садовий. І тепер він йде в президенти ", − обурився лідер партії" За життя ".

Вадим Рабінович також розповів, як уже більше місяця спостерігає "Маленьку трагедію" з Євгеном Мураєва.

"У нас з партії вийшов після візиту до Адміністрації президента Женічка Мураєв. Люди, ось ви подумайте. Увечері молоде дарування зайшло в АП -і так перейнялася ідеєю самому йти на вибори, що вже рано вранці по всій країні висіли його білборди за 2 млн. доларів. Це він за ніч надрукував? А ще через два дня виявилося, що він зареєстрував партію. А ще через чотири дні він завіз собі обладнання на канал на 7 млн. доларів, який він буде запускати. Та й в декларації у нього сотні мільйонів, і з Януковичем дружив, і з іншими олігархами дружить, але розповідає, що він чесний-причесний ", − зазначив політик.

За його словами, влада використовує запит на нові обличчя, щоб технічні кандидати відбирали голоси у більш рейтингових політиків.

"Комусь хочеться вірити, що прийде співак, артист, Садовий або Мураєв – і наведе порядок, але так не буває. Я вважаю, що це дві непогані спецоперації політтехнологів Адміністрації президента: і Садовий і Мураєв. І я дивлюся, це працює, оскільки люди в це вірять. Але досить зіставити факти, щоб зрозуміти - хто проект Банкової ", − упевнений Вадим Рабінович.

 

  • Facebook