Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Ми не дозволимо МВФ забрати у нас країну, вганяючи Україну в борги

 ...

Міжнародний валютний фонд хоче завоювати Україну за допомогою багатомільярдного боргу, однак партія "За життя" не дозволить владі віддати країну МВФ. Про це заявив народний депутат України, лідер "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна".

"Є два методи завоювання країни: мечем або боргом. Один іншого гірше. МВФ сьогодні приходить завойовувати нашу країну боргом. Україна вганяють у такі борги, які ми просто не в змозі виплатити. Сьогодні зовнішній борг країни наближається до величезної цифри - 70 мільярдів доларів. І при цьому у влади немає чіткої програми, як вибратися з цієї ситуації, немає розуміння, що і як робити ", − вважає парламентарій.

За його словами, влада в країні повинна діяти за чітким планом, який би допоміг вибратися з боргової прірви.

"У Кабміну повинні бути чіткі орієнтири. Перший. Міжнародний валютний фонд є фінансовою організацією і не може нам нав'язувати, які пенсії платити, як жити в країні. Другий. МВФ визнав, що ми є самою корумпованою країною в світі. Навіщо МВФ знову дає гроші злодіям, які знову їх розтягнуть?" − задався питанням народний депутат.

Політик зажадав від влади не піддаватися на вмовляння МВФ і ні в якому випадку не підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги.

"Думаю, якщо вони підвищать, як збираються, тарифи на 23%, а потім ще на 12%, то треба виходити на вулицю. Я не великий революціонер, але тоді буде пора. Влада перевіряє нас: який цей больовий поріг, коли ми підемо на акції. У нас з вами є лише один варіант, як врятувати країну. Нам не можна допустити того, щоб ті, хто на наших очах убив економіку, і після виборів залишився у влади", − констатував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook