Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Для цієї веселої влади головне - "держава в смартфоні", а не мир і економіка!

 ...

Верховна Рада України дев'ятого скликання на своєму першому засіданні 290 голосами "за" призначила Олексія Гончарука прем'єр-міністром. Це голосування прокоментував журналістам народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович.

"Президент Зеленський говорив, що майбутній Кабмін повинен складатися з фахівців, яких знає вся Європа. І, головне, він говорив, що відбудеться відкритий конкурс і обговорення кандидатури. Але нічого цього не було! Схоже, пора міняти будівлю парламенту, тому що сенсу міняти людей я вже не бачу. Це, напевно, єдиний шанс змінити ситуацію в країні", – заявив Вадим Рабинович.

Народний депутат звернув увагу на те, що "ні він, ні хтось не знає хто, і що з себе представляє прем'єр-міністр Гончарук – ми із ним не проводили зустріч, на засідання нашої фракції він не приходив, хоча того вимагає закон" .

Незрозуміла ситуація сталася з кандидатурою на пост міністра оборони України.

"Міністра оборони взагалі знайти не можуть. Він десь є. Кажуть, повинен підійди. Всі шукають, президент і депутати його чекають... Я навіть не можу дати цьому оцінку. При Порошенку хоч було все зрозуміло: прийшли, захопили все і ясно-зрозуміло, де будуть красти. А що хочуть ці – незрозуміло! Їх немає! "Загубився" міністр оборони – це "п'ять"! Можливо, він затримався десь або йому краще пропозицію зробили..." – обурився ситуацією Вадим Рабинович (відзначимо, що на момент подання до сесійної зали кандидат на цей пост був відсутній, в зв'язку з чим була оголошена перерва – ред.).

Все це не додає оптимізму, констатував Вадим Рабинович.                                                         

"Головне, що тепер у нас держава буде в смартфоні – залишилося кожному його придбати. Про мир і економіку я не чув нічого, але смартфон купити треба. А раптом держава буде вже в ньому, а ви її і не побачите!" – з іронією зазначив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя".

Прокоментував Вадим Рабинович і інсайд щодо того, що нова влада вирішила залишити в новому уряді старого міністра Оксану Маркарову.

"Якщо вирішили залишити Маркарову, то, значить, ситуація в країні при Гройсмані та Порошенку була чудова. Інакше, навіщо залишати їх міністра? Я логіку не розумію! Вони ж говорили, що позбудуться від попереднього уряду і від наслідків роботи Супрун, Гонтаревої, Маркарової, Омеляна. Вони говорили, що міністерства очолять "нові обличчя". Хіба вони зробили те, що обіцяли?" – поцікавився парламентарій.

"Президент в своєму стилі – він талановитий оратор, весела людина. Дай Бог, щоб нам всім було так весело при його правлінні, як йому. Я б дуже хотів, щоб це не закінчилося вакханалією некомпетентності. Гратися то можна, але мир немає – обстріли на Донбасі тривають, економіка в занепаді. Люди кажуть, мовляв, тепер є віра. А віра в що? Що манна небесна нам впаде? Я, наприклад, сьогодні не почув про те, які галузі стануть пріоритетними, щоб витягнути нашу економіку з ями. Куди ми будемо вкладати кошти? Які цілі і пріоритети розвитку? Як будемо виплачувати борги? Цією інформацією з нами так і не поділилися", – резюмував Вадим Рабинович.

 

 

  • Facebook