Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Партія "За життя" у липні презентує покрокову програму виведення країни з економічної кризи

 ...

Простий спів гімну не врятує країну від кризи. Ми повинні виводити країну з економічної безвиході, вибудовуючи прагматичні відносини з сусідами, де головним козирем послужить наше географічне положення, відкритість економіки, а також нейтральний статус. Таку заяву зробив народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу "112 Україна".

"У партії "За життя" простий і зрозумілий підхід у виборі зовнішньополітичного вектора України – ми за позаблоковий, нейтральний статус нашої країни з відкритою економікою. Виходячи з географічного положення, нам потрібно стати державою, яка буде заробляти гроші і на Сході, і на Заході. Ми повинні будувати торгові шляхи по території нашої країни, щоб сусіди могли безперешкодно торгувати між собою, а ми отримували від цього дивіденди. Замість цього ми постійно хочемо вибрати один вектор розвитку, втрачаючи транзитну перевагу. Це неправильно, економічно невигідно!" – підкреслив парламентарій.

"Нам потрібно перестати займатися псевдопатріотизмом! Не можна співати гімн, кричати про любов до країни – і в цю саму секунду втрачати "Шовковий шлях", третину бюджету країни, доходи в бюджет від підприємств Донбасу через блокаду! З такою любов’ю до Батьківщини ми далеко не заїдемо! Потрібно будувати сильну країну, керуючись лише економічною доцільністю. Гривня не розуміє криків, а стабільний курс національної валюти ґрунтується на сильній економіці. Тому партія "За життя" вже в липні презентує нову економічну програму з виходу країни з кризи, де будуть вказані докладні кроки щодо відновлення всіх сфер господарювання. Ми це покажемо покроково, прямо по днях, як треба вивести країну з економічної безвиході", — додав народний депутат.

Вадим Рабинович також підкреслив, що допомога міжнародних фінансових інститутів сьогодні не врятує нас, тому що позики "проїдає корумпована влада".

"Нам сьогодні радісно заявили, що ЄС дасть Україні 1 млрд євро, при цьому наша влада зобов'язується зняти мораторій на вивіз лісу-кругляка. Ми вб'ємо екологію країни, а отримаємо за це мільярд, який не є панацеєю для нас. Заради краплі в морі для бюджету нашої величезної країни ми вирубаємо весь свій ліс. Хіба це варте того? Чому в Європі, знищивши одне дерево, людина заплатить штраф 10 тис. євро, а ми повинні залишити своїх дітей без карпатського лісу?" – задався питанням лідер партії "За життя".

Політик вважає, що тільки самі українці зможуть побудувати по-справжньому незалежну державу, без сумнівної допомоги ззовні, але для цього нам потрібно повірити в свої сили і перестати думати, що все вирішать за нас.

"В України є лише один справжній друг – це Україна і українці, всі інші хочуть від нас або території, або лісу, або людського ресурсу. Сьогодні, коли всім зрозуміло, що ми невпинно рухаємося до чергової зміни влади, в наших спільних інтересах не допустити нав'язування чергового кредиту. Ми повинні зробити все, щоб майбутнє наших дітей було безхмарним, і тому не дамо наперсточникам при владі в черговий раз розпродати нашу країну", – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook