Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Головний "радикал" країни проінспектував смілянське підприємство (ВІДЕО)

 ...

Знизити ціну на газ вдвічі та зробити підприємства конкурентоспроможними на Європейському рівні. Саме так бачить Олег Ляшко розвиток національних виробництв. Напередодні головний радикал країни завітав на смілянську швейну фабрику "Славна".

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Для мене дуже важливо, щоб ви мали більшу зарплату, щоб замість підвищення цін на газ вам піднімали зарплати. Бо сьогодні для промисловості ціну на газ підняли майже 16 тис. грн. Це означає, що ваша марля буде коштувати на 15-20% більше, здорожчання продукції тягне зменшення зарплат, бо ви її менше продасте. От чому ми добиваємось зниження цін на газ".

Фірму заснували 26 років тому. Нині на фабриці встановлене високопродуктивне устаткування, яке призначене для виготовлення медичних виробів одноразового використання у широкому асортименті.

Василь Артеменко, директор швейної фабрики:

"Маски двошарові, трьохшарові. Бахіли, які ми з вами зараз одягали. Шапочки-бірет, шапочки-ковпак, гінекологічні щіточки, набори які йдуть, шпателі різні".

На цьому підприємстві підібраний висококваліфікований персонал у понад чотириста п’ятдесят чоловік, та майже всі вони отримують копійки.

Олег Ляшко, народний депутат України:

" – Яка у вас зарплата; – Мінімальна; – От вісім годин стоїть людина, на скільки ретельно це все треба робити, а зарплата не велика. І потім за цю надзвичайно важливу роботу отримує мінімальну зарплату і потім матиме копійчану пенсію. Натомість треба платить за газ космічні ціни. За ліки, продукти харчування і усе інше".

Директор підприємства бідкається, нині треба платити зависокі ціни за газ. Відтак, фабрика не може нормально розвиватися. А це загрожує  скороченню робочих місць і міграцію смілян за кордон.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Ми сьогодні конкуруємо за рахунок низьких зарплат і це дуже погана конкуренція тому, що наші люди через низькі зарплати виїжджають у Польшу, Португалію і ще кудись. Ми повинні конкурувати за рахунок якості і збільшення заробітних плат для людей, щоб вони нікуди не виїжджали. І керівник підприємства повинен платити не 16 тисяч грн. за тисячу кубів газу, а вдвічі менше, а інші вісім тисяч зекономлених повинен віддати людям на зарплати".

Ба більше, Олег Ляшко вимагає державної підтримки профтехосвіти, аби такі фабрики мали кваліфіковані квадри.

 

  • Facebook